Moto Filmy

Ferrari Roma zaklinował się we włoskiej wąskiej uliczce

To z pewnością nie jest codzienny widok.

Doświadczenie przyzwyczaiło nas do oglądania przeróżnych wypadków oraz ich skutków, a w szczególności do tych zdarzeń drogowych, w których brały udział supersamochody. Niedawno doszło do dość nietypowego zdarzenia, którego nie możemy do końca nazwać wypadkiem, jednak jego bohaterem jest cenne Ferrari Roma, a drugim poszkodowanym jest włoska kamienica.

Zapewne każdy z nas choć raz znalazł się w sytuacji, w której zastanawiał się, czy zdoła przecisnąć się swoim samochodem na wąskim parkingu, wymijając inny samochód na osiedlowej uliczce, czy też wjeżdżając do bramy jednej z polskich kamienic. Z reguły takie sytuacje kończą się sukcesem, jednak w niektórych przypadkach samochody zdobywają nowe zarysowania lub wgniecenia. Pewien Włoch również stanął przed podobnym wyzwaniem i musiał zdecydować, czy jego Ferrari Roma zmieści się w wąskiej włoskiej uliczce.

Niestety Włoch podjął niewłaściwą i katastrofalną w skutkach decyzję w efekcie której nie tylko obtarł swój samochód, ale co gorsza zaklinował się pomiędzy dwoma budynkami. Trzeba przyznać, że nie jest to najlepsza sytuacja zwłaszcza, że nie miał możliwości, aby opuścić swój supersamochód i zastanowić się co dalej zrobić. Niestety powyższe nagranie trwa dość krótko i nie wiadomo, czy kierowcy udało się wyswobodzić swoje Ferrari.

Zapewne właściciel supersamochodu zapamięta tę lekcję do końca życia i następnym razem dłużej się zastanowi zanim spróbuje pokonać kolejną wąską uliczkę. Z drugiej jednak strony należy pamiętać, że Ferrari Roma nie jest najmniejszym samochodem i mierzy aż 4656 mm długości oraz 1974 mm szerokości. Dodatkowo Włochy słyną z małych i wąskich uliczek, co w efekcie dało tragiczne połączenie.

Co prawda nie wiadomo, jakich Ferrari Roma doznało zniszczeń, jednak sądzimy, że nie skończyło się na samych zadrapaniach i liczne wgniecenia będą nieuniknione. Niemniej właściciel powinien posiadać stosowne ubezpieczenie, które pozwoli pokryć koszty błędnej decyzji.

2020 Ferrari Roma

2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -1
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -2
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -3
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -4
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -5
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -6
previous arrow
next arrow
 
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -1
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -2
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -3
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -4
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -5
2020 Ferrari Roma - oficjalne zdjęcia -6
previous arrow
next arrow

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz