Ford F-150 Raptor dołącza do oferty Lego Technic

Lego poszerza ofertę modeli samochodów z serii Technic.

Oferta Lego Technic zawiera wiele wyjątkowych modeli. Świat szalał po premierze modeli Bugatti Chiron i Lamborghini Sián FKP 37, a teraz do oferty dołącza Ford F-150 Raptor.

Model ma 42 cm długości, 15 cm wysokości i 18 cm szerokości, dzięki czemu nie tylko da ogromną frajdę składając, lecz również będzie się świetnie prezentować na półce. Auto jest w kolorze pomarańczowym, czyli dość nietypowej kolorystyce dla tego modelu. W ofercie w tym samym kolorze znajdziemy Chevrolet Corvette ZR1, dzięki czemu możemy mieć dodatkowe elementy do budowy własnego modelu samochodu.

Z ciekawostek należy nadmienić silnik V6 z ruchomymi tłokami, funkcjonalne zawieszenie, otwierane wszystkie drzwi, a także ruchomą maskę i platformę z tyłu. Nie zabrakło specjalnych naklejek z napisem „Raptor” na tylne nadkola, a także olbrzymi napis „Ford” z przodu i z tyłu pojazdu.

Ford F-150 Raptor jest oznaczany numerem wewnętrznym #42126 i aktualnie oferowany jest w przedsprzedaży w cenie 649,99 zł. Zamówienia będą rozsyłane 1 października.

Lego Technic #42126 – Ford F-150 Raptor

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz