Maserati promuje swój program personalizacji kolorowym Levante

Maserati nawiązało współpracę z włoskim szefem kuchni, Massimo Bottura, aby stworzyć ten szalony model Levante!

Ten wyjątkowy egzemplarz nosi nazwę Maserati Levante Trofeo Fuoriserie Edition i otrzymał wielobarwne wzory zarówno na nadwoziu, jak i we wnętrzu. Według pana Bottura, inspiracją dla tych kolorów były doświadczenia z podróży po emiliańskiej wsi zabytkowymi samochodami.

Stworzony w ramach firmowego programu personalizacji Fuoriserie, model Levante posiada nadwozie w kolorze Blu Stradale z wielokolorowymi rozbryzgami na masce, przedniej części nadwozia, na tylnym zderzaku i wokół błotników.

Kolorowe elementy wykończenia są kontynuowane w kabinie, gdzie kontrastują z czarną skórą. To odświeżająca odmiana od typowych elementów wykończeniowych z włókna węglowego i drewna, które są oferowane w standardowym Levante Trofeo.

Specjalna edycja Fuoriserie nie wprowadza zmian w układzie napędowym. Podobnie jak inne modele Levante Trofeo, model wyposażono w podwójnie turbodoładowany silnik V8 o mocy 580 KM i momencie obrotowym na poziomie 729 Nm. To pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 300 km/h.

2021 Maserati Levante Trofeo Fuoriserie Edition

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz