The Grand Tour

Jeremy Clarkson powróci z drugim sezonem swojego farmerskiego show

1 sezon Farmy Clarksona pobił rekordy platformy Prime Video.

11 czerwca zadebiutował długo wyczekiwany program Jeremy’iego Clarksona, w którym… prowadzi farmę. Show okazał się być majstersztykiem i został niesamowicie ciepło przyjęty przez widzów. Jego aktualna ocena w IMDB to aż 9,3 mając blisko 10 tysięcy ocen, co najlepszym wynikiem w historii wszystkich programów Prime Original.

Dotychczas nie było żadnych wieści na temat dalszego losu programu, a także samej farmy w Chadlington. Teraz, po ponad 2 tygodniach od premiery programu, Amazon oficjalnie zapowiedział, że powstanie 2 sezon show.

Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, w drugim sezonie najpewniej zobaczymy cały cykl prac na farmie, co oznacza, że premiera najszybciej odbędzie się w czerwcu 2022 roku.

Farma Clarksona - zapowiedź

Farma Clarksona

Nowy program Jeremy’iego Clarksona opowiada o prowadzeniu prawdziwej, 400-hektarowej farmy w Chadlington. Jezza kupił ją w 2008 roku i do tej pory była prowadzona przez zaprzyjaźnionego farmera. Ten jednak przeszedł na emeryturę zostawiając Clarksona z poszukiwaniem zastępstwa. Ten jednak postanowił samodzielnie ją uprawiać. W końcu, jak trudne to może być?

Program dostępny jest do oglądania za pośrednictwem platformy Prime Video. 1 sezon zawiera 8 odcinków, a każdy trwa od 40 do 50 minut. Polscy widzowie otrzymali pełne tłumaczenie show z napisami oraz lektorem.

Zobacz też: Zobacz wyciętą scenę The Grand Tour z wyprawy do Mozambiku

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz