Moto Filmy

Zobaczcie jak dwa koła odpadają od ciężarówki i niszczą Nissana Navarę

Z pewnością nie był to zbyt udany dzień dla właściciela Nissana Navary.

Widzieliśmy już różnorodne wypadki od spadających z wiaduktów samochodów przez spadające płyty konstrukcyjne z budynków, aż po zawalające się wiadukty. Tym razem sprawcą nietypowego wypadku były dwa koła, które odpadły od jadącej ciężarówki, a następnie uderzyły w stojącego niedaleko Nissana Navarę poważnie uszkadzając jego nadwozie i prawie raniąc kierowcę.

Nie wiemy, gdzie został nakręcony poniższy film i przez pierwsze kilkanaście sekund nic nie zapowiadało niebezpiecznej sytuacji. Akcja zaczyna się dopiero, gdy w zasięgu kamer bezpieczeństwa znajduje się przejeżdżająca ciężarówka. Nagle z pojazdu odczepiają się dwa koła, jednak wydaje się, że ciężarówka niezbyt przejęła się tym zjawiskiem i nadal kontynuuje swoją trasę. Niestety, akcja dzieje się na niewielkim zakręcie i koła zamiast podążać wzdłuż drogi trafiają na chodnik… a następnie w srebrnego Nissana Navarę.

Pierwsze z kół uderza bezpośrednio w przód pojazdu niszcząc jego prawy reflektor, zderzak oraz doprowadzając do wystrzału dwóch przednich poduszek powietrznych. Zaskoczony kierowca Nissana otworzył drzwi, aby wysiąść, jednak czekała go kolejna niespodzianka. Druga obręcz wpadła do rowu, a następnie wyleciała ku niebu, aby upaść centralnie na dach Nissana Navary. W efekcie tego uderzenia dach został poważnie zmiażdżony, a sama przednia szyba rozbita.

Trzeba przyznać, że kierowca Nissana Navary miał wbrew pozorom dużo szczęścia, gdyż nie doznał żadnych obrażeń. Co więcej, gdyby druga opona inaczej upadła, bądź kierowca zacząłby wysiadać, to mógłby on doznać poważnych obrażeń lub nawet zginąć.


Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz