Nowe Lamborghini Evo trafiło do bolońskiego lotniska jako Follow-Me Car

To już siódmy supersamochód Lamborghini w służbie bolońskiego lotniska.

Lamborghini już od wielu lat współpracuje z bolońskim lotniskiem. Kilka dni temu włoska marka już po raz siódmy odnowiła partnerstwo z lotniskiem i w ramach najnowszej umowy przekazała obiektowi nowe Lamborghini Huracan Evo, które zostało przystosowane do służenia jako Follow-Me Car. Supersamochód będzie przeprowadzał przylatujące i odlatujące samoloty z i na płytę postojową oraz na drogę kołowania.

Pojazd został dostosowany do pełnienia swoich zadań i otrzymał nietypowe malowanie. Jego nadwozie zostało przygotowane przez Lamborghini Centro Stile. Sam lakier bazuje na kolorze Verde Turbine Matt, który został dodatkowo uzupełniony o „kratkę” wykończoną lakierem Arancione Matt. Według firmy, barwy te mają przypominać pojazdy operujące na terenie całego lotniska oraz na „placu manewrowym”.

Całość została również dopełniona o napis „Follow Me in Our Beautiful Country” oraz włoską flagę. Nie mogło również zabraknąć typowego osprzętu niezbędnego do pracy na terenie lotniska, czyli sygnałów ostrzegawczych oraz radia połączonego z wieżą kontroli lotniska.

Huracan Evo zastąpi swojego poprzednika, który występował w zdecydowanie bardziej rzucających się w oczy barwach włoskiej flagi. Warto również wspomnieć, że włoska marka wielokrotnie dostarczała już pojazdy bolońskiemu lotnisku w różnych barwach. Najbardziej charakterystyczny pojazd trafił do lotniska w 2016 roku, kiedy to włoski supersamochód został wykończony w jasnożółtym lakierze.

Oczywiście włosi nie ograniczają się wyłącznie do modelu Lamborghini Huracan Evo. W 2013 roku do floty pojazdów lotniskowych dołączyło Lamborghini Aventador. Niemniej jednak Huracan Evo również nie jest złym wyborem. Jeżeli chciałbyś podziwiać włoską supermaszynę na płycie lotniskowej, to musisz udać się do Bolonii do 7 stycznia 2022 roku.

Lamborghini Huracan Evo Follow-Me Car

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz