Oto jak może wyglądać następca Forda Mondeo

Następca popularnego Forda nie będzie SUV-em.

Od kilku miesięcy następca Forda Mondeo znajduje się na celowniku szpiegów motoryzacyjnych, którzy nie przepuszczą okazji, aby sfotografować zakamuflowane prototypy. Na początku lutego pojazd pokryty był szczelną siatką maskującą i fałszywymi panelami, które sugerowały, że będziemy mieli do czynienia z SUV-em. Jednak niedawno do sieci trafiły kolejne ujęcia, według których, następca Forda Mondeo będzie bardziej przypominał sedana.

Oczywiście na samych fotografiach się nie skończyło i zaledwie dobę później grafik prowadzący profil KDesign przygotował wizualizację następcy Mondeo. Pojazd w dużym stopniu przypomina obecną generacją modelu, lecz możemy również dostrzec spore podobieństwo do Forda Evos, które jest widoczne zwłaszcza w przedniej części pojazdu. Niemniej jednak tył pojazdu nieznacznie się od niego różni.

Grafik postanowił oprzeć swój projekt o obecną generację Forda Mondeo, która jest jeszcze obecna w Europie o czym świadczą tradycyjne klamki, czy też czujniki parkowania. Niemniej jednak taki zabieg sprawia, że pojazd widoczny na wizualizacji został nieznacznie obniżony względem zakamuflowanego prototypu. Należy również pamiętać, że powyższa grafika jest jedynie nieoficjalną wizualizacją i widoczny pojazd może się znacząco różnić od ostatecznego wyglądu następcy Forda Mondeo.

Nowy Mondeo powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jeszcze w tym roku, jednak jak na ten moment Ford nie podał jeszcze przybliżonej daty debiutu. Do tego czasu musi nam wystarczyć obecna generacja modelu, która zniknie z rynku w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

2022 Ford Mondeo – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz