Zdjęcia szpiegowskie

Bugatti La Voiture Noire przyłapane podczas publicznych testów

Co skrywasz w swoim wnętrzu?

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2019 roku Bugatti zaprezentowało wyjątkowy samochód La Voiture Noire, który powstanie w nakładzie zaledwie jednego egzemplarza. Co więcej, luksusowa marka przyznała wtedy, że samochód ten został już zakupiony za bajeczną kwotę 16,5 miliona euro czyli około 71 miliona złotych, a sam pojazd trafi do szczęśliwego właściciela dopiero za dwa i pół roku. Od tego czasu minęły już ponad dwa lata i Bugatti La Voiture Noire zostało właśnie przyłapane podczas publicznych testów.

Zdjęcia pochodzą z profilu JCT Car Photography na Instagramie i zostały zrobione 21 kwietnia w okolicach fabryki w Molsheim we Francji. Może to oznaczać, że Bugatti jest bardzo bliskie spełnienia swojej obietnicy i zanim samochód będzie mógł być dostarczony do właściciela, musiał przejść publiczne testy, które pozwolą wyeliminować wszystkie potencjalne wady, które są niedopuszczalne w pojeździe tej klasy.

Bugatti La Voiture Noire jest uważany za nowoczesną interpretację Type 57 SC Atlantic należącego do samego Jeana Bugattiego, który zaginął podczas II wojny światowej. Model otrzymał ręcznie wykonane nadwozie z włókna węglowego oraz ten sam 8-litrowy silnik W16 z czterema turbosprężarkami o mocy 1500 KM oraz 1600 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co piekielnie szybkie modele Chiron i Chiron Sport.

Jedyną niewiadomą pozostaje wnętrze pojazdu, które nie zostało jeszcze ujawnione. Niemniej jednak, patrząc na jego cenę oraz ekskluzywność możemy się spodziewać, że jego kokpit będzie znacząco wyróżniał się od pozostałych Bugatti. Skoro pojazd trafił na publiczne testy, to istnieje duża szansa, że w najbliższym czasie poznamy wszystkie szczegóły techniczne luksusowego modelu oraz będziemy mogli zajrzeć do jego kokpitu.

Bugatti La Voiture Noire

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Bugatti La Voiture Noire przyłapane podczas publicznych testów

  • 25 kwietnia 2021 at 18:03
    Permalink

    ale cacko omg znałem już wcześniej ten samochód i najbardziej podobają mi się felgi!!!!! wydaje mi się że mógł być to samochód na zamówienie ale nie jestem pewnien

    Reply

Dodaj komentarz