Samochody elektryczne

Oto Porsche Taycan od Techart

Niestety zmiany nie dosięgnęły układu napędowego.

Techart już wielokrotnie brał na swój warsztat modele pochodzące od niemieckiej marki. Na początku bieżącego roku do jego oferty trafił pakiet zmian dla Porsche Cayenne, które doczekało się zarówno poprawek wizualnych, jak i podkręconej jednostki napędowej. Tym razem do niemieckiego tunera trafiło Porsche Taycan, które doczekało się kilku kosmetycznych zmian.

Tym razem firma postanowiła nie wprowadzać żadnych modyfikacji do elektrycznego układu napędowego i ograniczyła się do kilku poprawek wizualnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz maszyny. Podczas opracowywania tego projektu Techart zastosował „nowe technologie i tradycyjne wykonanie” w połączeniu z „projektowaniem rzeczywistości wirtualnej i testowaniem w warunkach rzeczywistych”. Mówiąc wprost, każda zmiana została najpierw opracowana komputerowo, a następnie trafiła do glinianego modelu.

Porsche Taycan otrzymało zmodyfikowany body kit wprowadzający nowy przedni zderzak, przeprojektowane listwy boczne, a także bardziej agresywny tylny dyfuzor. Wszystkie elementy zostały przetestowane w tunelu aerodynamicznym i na torze, aby mieć pewność, że podołają każdemu wyzwaniu. Oprócz tego możemy liczyć na zestaw nowych kutych kół, które można modyfikować w zależności od gustu klienta.

Zmiany kontynuowane są w kokpicie, który został wykończony mieszanką cienkiej czarnej skóry i Alcantary z kontrastującymi żółto-zielonymi przeszyciami. Co więcej, całe wnętrze zostało opatrzone wzorami w kształcie plastra miodu, które znalazły się na siedzeniach, panelach bocznych drzwi, desce rozdzielczej, kierownicy, a nawet w bagażniku. Dodatkowo Techart twierdzi, że dostępnych jest wiele opcji kolorów i kombinacji materiałów, dzięki czemu każdy klient będzie mógł w pełni dopasować samochód do swoich preferencji.

Porsche Taycan od Techart

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz