Subaru ustanowiło nowy rekord Guinnessa w najdłuższej paradzie samochodów tej marki

Trzeba przyznać, że 1751 samochodów Subaru w jednym miejscu robi wrażenie.

Trzeba przyznać, że 1751 samochodów Subaru w jednym miejscu robi wrażenie.

Marki samochodowe podejmują różne kroki, aby zdobyć rozgłos, a nic nie daje tak dużo splendoru, jak ustanowienie nowego rekordu Guinnessa. Niektórzy stawiają na wyprodukowanie najpotężniejszych modeli, lub też wykonanie najszybszego pojazdu, czy też samo ustanowienie rekordu prędkości. Jednak co, gdy społeczność związana z daną marką postanawia podbić poprzeczkę, a przy okazji pomóc zwykłym ludziom?

Tegoroczne spotkanie fanów marki Subaru w Stanach Zjednoczonych zostało zorganizowane przez Subaru Tecnica International Subiefest. Ze względów bezpieczeństwa uczestnicy postanowili, zamiast spotkać się osobiście, utworzyć ogromną paradę samochodów, co „zapewniło uczestnikom bezpieczeństwo podczas pandemii i przeszło do historii”.

Tuż po tym wydarzeniu organizator spotkania wraz z Subaru of America ogłosili, że ustanowili nowy rekord największej parady samochodów Subaru na świecie. Poprzedni wynik został ustanowiony w 2015 roku, kiedy to na spotkanie przyjechało 549 pojazdów, jednak niedawno wynik ten został zwiększony prawie trzykrotnie. Tym razem na wydarzeniu pojawiło się aż 1751 samochód marki Subaru, co stanowi niezwykły rezultat. Jednak najważniejszy nie jest sam rekord, lecz jego dodatkowy skutek. Każdy z właścicieli samochodu, który pojawił się na spotkaniu, wpłaci darowiznę na rzecz Feeding America, a sam amerykański zespół Subaru również dołączył do akcji. W efekcie czego akcja charytatywna zapewni około 500 000 posiłków.

W tych trudnych czasach wszyscy szukamy stabilności w naszym codziennym życiu. Mamy nadzieję, że dzięki tej darowiźnie na rzecz Feeding America będziemy mogli zapewnić komfort i stabilność posiłku osobom zmagającym się z głodem w Ameryce. Wszyscy musimy zachować bezpieczeństwo, ale pamiętaj, aby pomagać innym, gdzie tylko możemy.

Alan Bethke, starszy wiceprezes ds. Marketingu w Subaru of America
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz