Genesis G70 doczekał się świetnego liftingu

G70 nigdy nie wyglądał lepiej.

G70 nigdy nie wyglądał lepiej.

Marcowa premiera modelu G80 rzuciła nam światło dzienne na kierunek, jakim podążyła marka w projektowaniu swoich luksusowych samochodów. Wiemy już, że ten język projektowy przeniesiony zostanie do większości modeli Genesis, a zmodyfikowany G70 na rok modelowy 2022 jest tego idealnym przykładem.

Genesis G70 doczekał się nowej osłony chłodnicy, którą mogliśmy zobaczyć już w zaprezentowanym w marcu G80. Tuż obok niej znalazły się dwuczęściowe reflektory zwane Quad Lamps, które są swego rodzaju znakiem charakterystycznym marki. Idąc dalej możemy dostrzec, że pojazd utracił kierunkowskazy na błotnikach, a nieco niżej znalazły się nowe wyloty powietrza, które sąsiadują z przeprojektowanymi felgami.

Na tyle pojazdu znalazły się odświeżone światła, które przypominają te widziane w przedniej części pojazdu, zaś sam bagażnika doczekał się subtelnego spojlera. Całość została podkreślona przez dwie owalne końcówki układu wydechowego oraz dyfuzor w kolorze nadwozia.

Polecany film z naszego kanału

Zmian doczekało się również wnętrze, do którego trafiła wielofunkcyjna kierownica, która posłuży nam do obsługi sporej części funkcji samochodu. W kokpicie znalazł się również nowy 10,25-calowy wyświetlacz systemu inforozrywki z ekskluzywnym projektem interfejsu marki, który obsługuje również najnowsze aktualizacje bezprzewodowe, tryb Valet i CarPay. Dodatkowo pojazd otrzymał nową ładowarkę bezprzewodową, która pomieści teraz większe smartfony.

Genesis nie ujawniło jeszcze, jakie jednostki napędowe znajdą się w zaktualizowanym G70. Jednak wszystkie szczegóły poznamy już w przyszłym miesiącu podczas oficjalnej prezentacji modelu w Korei Południowej.

2022 Genesis G70 – oficjalne zdjęcia

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz