Oto nowy Hyundai Tucson na kolejnym zwiastunie

Zapowiada się jeden z najciekawiej narysowanych SUV-ów na rynku.

Zapowiada się jeden z najciekawiej narysowanych SUV-ów na rynku.

Premiera nowego Hyundaia Tucsona zbliża się wielkimi krokami, a jego oficjalny debiut nastąpi już 15. września. W międzyczasie mogliśmy podziwiać nadciągający model na licznych zdjęciach szpiegowskich oraz pierwszych wizualizacjach, a zaledwie kilka dni przed premierą południowokoreańska marka opublikowała jego oficjalne fotografie prezentujące nadwozie oraz jego wnętrze.

Nowy Hyundai Tucson otrzymał nietypowy przód z kratką grilla złożoną z trapezoidalnych elementów, która została również zintegrowana ze światłami do jazdy dziennej. Tuż obok niej znalazły się otwory, do których powędrują przednie reflektory, które podkreślają również niecodzienny charakter nadchodzącego SUV-a.

Idąc dalej wzdłuż bocznych szyb została pociągnięta chromowana listwa, która ciągnie się aż do słupka C i wyróżnia go na tle ciemniejszego nadwozia. Na tyle pojazdu znalazł się natomiast LED-owym pasek pociągnięty wzdłuż klapy bagażnika, który został również zintegrowany z tylnymi światłami, a dodatkowo projektanci postanowili ukryć tylną wycieraczkę.

Polecany film z naszego kanału

Całość została osadzona na 19-calowych kołach ze złożoną, asymetryczną konstrukcję ze szprychami i masywnymi sekcjami wokół obręczy.

Nowy Hyundai Tucson będzie oferowany w dwóch wariantach rozstawu osi. Dłuższa wersja dostępna będzie w Chinach, Korei i Stanach Zjednoczonych, a krótszy układ będzie przeznaczony na rynek Europejski oraz Bliskiego Wschodu.

Południowokoreańska marka zaprezentowała również wnętrze pojazdu, które wydaje się być zaprezentowane na grafikach, a nie fotografiach, jak ma to miejsce przy nadwoziu modelu. Do kokpitu trafi cyfrowy zestaw wskaźników, który sąsiaduje z pochylonym 10,25-calowym wyświetlaczem systemu inforozrywki, który wydaje się „lewitować” nad tunelem środkowym.

Tajemnicą pozostają jeszcze jednostki napędowe, jakie znajdą się w nowym Hyundaiu Tucson. Jednak poznamy je zapewne podczas oficjalnej premiery modelu, która została zaplanowana na 15. września o godzinie 02:30 czasu polskiego.

2021 Hyundai Tucson – oficjalne zdjęcia

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Hyundai

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz