Lexus ES doczekał się napędu na wszystkie koła

Nowy rok modelowy maszyny przyniósł ze sobą nowe przełożenie napędu oraz specjalną wersję wyposażenia Black Line.

Nowy rok modelowy maszyny przyniósł ze sobą nowe przełożenie napędu oraz specjalną wersję wyposażenia Black Line.

Lexus ES to elegancka limuzyna marki, która ciężko przeoczyć jest na ulicach. Jak na ten czas maszyna oferowana była jedynie w wersji z napędem na przednią oś, jednak wykorzystując nadejście nowego roku modelowego, japońska marka wprowadziła do pojazdu nowość w postaci napędu na obie osie auta.

Pierwszą wersją modelową maszyny, która otrzyma tego typu napęd jest Lexus ES 250, który jest niedostępny na naszym europejskim rynku. Możemy być jednak spokojni, że dostępna w naszych salonach hybrydowa specyfikacja ES300h, z biegiem czasu również otrzyma wariant AWD. Oprócz nowości technologicznych, Lexus ES ma teraz szereg ciemnych dodatków, które podkreślają jego elegancki charakter.

Kolekcjonerzy samochodów oraz osoby lubiące wyróżniać się swoim samochodem z pewnością będą zainteresowane Lexusem ES w specjalnej wersji Black Line, ponieważ auto w tej specyfikacji wyprodukowane zostanie jedynie w liczbie 1500 egzemplarzy. Pojazd dostępny będzie w trzech odcieniach lakieru – Ultrasonic Blue Mica, Obsidian oraz Ultra White. Edycję specjalną wyróżniają ciemne nakładki na lusterka, przyciemnione felgi i delikatny czarny spoiler na klapie bagażnika. Wnętrze jest połączeniem czarnej i białej skóry z oferty F Sport.

Każdy nabywca Lexusa ES Black Line otrzyma w prezencie dwuczęściowy zestaw bagażowy zaprojektowany przez firmę Zero Halliburton, który zawiera torbę podręczną oraz walizkę podróżną.

Lexus ES w roku modelowym na 2021 rok trafi do sprzedażny już podczas nadchodzącej jesieni.

2021 Lexus ES Black Line

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Lexus

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz