Nowe BMW Serii 2 Coupe przyłapane w terenie

Samochód przyłapany został podczas transportu i rozładunku na zakamuflowane testy.

Samochód przyłapany został podczas transportu i rozładunku na zakamuflowane testy.

Pierwszy raz o BMW Serii 2 Coupe usłyszeliśmy pod koniec kwietnia, kiedy to do sieci wyciekły tajemnicze zdjęcia prezentujące samochód w całej okazałości. Sprawa była o tyle dziwna, że auta wcześniej nigdy nie widzieliśmy, nawet na zakamuflowanych testach, a w sieci były już zdjęcia prezentujące całą, gotową maszynę.

Patrząc na nowe zdjęcia szpiegowskie, jakie szpiedzy motoryzacyjny dopiero co wykonali, możemy stwierdzić, że samochód sfotografowany w kwietniu był prawdziwy, ponieważ maszyna z kamuflażem bardzo mocno go przypomina. Zgadza się kształt świateł, trójkątny wlot powietrza po bokach zderzaka oraz długie i wąskie nerki. Również i kształt klapy bagażnika i tylne światła pasują w obu przypadkach.

Polecany film z naszego kanału

Według aktualnych pogłosek pod maską auta zobaczymy dwa silniki. Pierwsza, słabsza wersja to 2-litrowa jednostka z czterema cylindrami, która zapewniać będzie moc 260 koni mechanicznych. Mocniejsza opcja M2 otrzyma podwójnie uturbiony silnik z sześcioma cylindrami i 3 litrami pojemności skokowej. Będzie to dokładnie ten sam motor co w BMW X3 M oraz M4 jednak z ograniczoną mocą do 430 koni mechanicznych.

Aktualna generacja Serii 2 oznaczona numerem F44 zadebiutowała w 2019 roku i dostępna jest wyłącznie jako 4-drzwiowy sedan o przydomku Gran Coupe. Wersja Coupe powinna zadebiutować najszybciej w 2021 roku.

2022 BMW Serii 2 Coupe – zdjęcia szpiegowskie lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz