Zdjęcia szpiegowskie

Elektryczna Skoda Enyaq iV przyłapana na kolejnych zakamuflowanych testach

Samochód testowany był w górzystych terenach Czech.

Samochód testowany był w górzystych terenach Czech.

Skoda Enyaq iV to najprawdopodobniej najciekawszy model nad jakim pracuje teraz czeska marka, będzie to pierwsze auto elektryczne producenta, zbudowane w pełni od podstaw. Fundamentem maszyny jest platforma koncernu Volkswagena MEB, a sam pojazd będzie bliźniakiem Volkswagena ID.4.

Według oficjalnej specyfikacji auto będzie generować nawet 225 kW (306 KM) oraz posiadać będzie napęd na wszystkie koła, co pozwoli przyspieszać do „setki” w 6,2 sekundy. Tym samym mamy do czynienia z najmocniejszym, produkcyjnym modelem Skody. Rozpoczęcie produkcji nowej Skody planowane jest na końcówkę bieżącego roku. Pierwsze egzemplarze do klientów mają trafić na początku 2021 roku. Produkcja odbywać się będzie w głównej fabryce Skody w Mladá Boleslav.

Polecany film z naszego kanału

Żeby wyrobić się z pracami na zapowiedziany termin, Skoda nieustannie rozwija projekt samochodu. Enyaq iV przyłapany został właśnie przez szpiegów motoryzacyjnych podczas nowych, zakamuflowanych testów w terenie. Tym razem auto sprawdzane było w górzystym terenie gdzieś w ojczyźnie producenta.

Niestety maszyna oklejona została bardzo szczelnie przez co nie mamy możliwości dojrzeć żadnych nowych elementów nadwozia, nie mniej jednak, jeżeli jesteście bardzo ciekawi wyglądu nowej, elektrycznej Skody, spójrzcie na tę wizualizację.

2021 Skoda Enyaq iV – zdjęcia szpiegowskie lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz