Oto wizja futurystycznego odrodzenia Alfy Romeo Montreal

Projekt powstał z okazji 50-lecia powstania kultowego samochodu.

Projekt powstał z okazji 50-lecia powstania kultowego samochodu.

Alfa Romeo Montreal to jeden z ulubionych samochodów cyfrowych grafików, ponieważ auto niezwykle często odradzane jest przez nich w futurystycznych wizjach. Bardzo ciekawy projekt zaprezentowaliśmy wam w zeszłym roku, a teraz mamy dla was nową grafikę, która powstała z okazji 50-lecia zaprezentowania maszyny.

Pierwszy raz publicznie Alfa Romeo Montreal pokazana została podczas targów Expo 67′ w Montrealu jako bezimienny projekt. Osoby obecne na wydarzeniu z tego powodu przypisały więc maszynie nazwę Montreal, a ta zaadaptowana została następnie przez włoską markę. Pojazd w produkcyjnej formie zaprezentowany został trzy lata później podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Auto błyskawicznie podbiło serca fanów czterech kółek swoim niesamowitym wyglądem oraz 2,6-litrowym silnikiem V8 pod maską.

Polecany film z naszego kanału

Z okazji tego, że maszyna jest z nami już 50 lat, grafik Pedro Ruperto Mallosto postanowił stworzyć wizualizację, w której powołał ponownie do życia samochód, jednak w futurystycznej wydaniu. Przód auta bezpośrednio nawiązuje do oryginalnego pojazdu, jednak otrzymał bardziej nowoczesne linie. Tył prezentuje popularne teraz złączone światła oraz dwie, chromowane końcówki układu wydechowego.

Na maszynie pojawiły się oczywiście emblematy z czterolistną koniczyną, a jej kształt umieszczony został z przodu nawet w formie światła. Grafik zdecydował się umieścić auto na charakterystycznych dla marki felgach oraz pokolorować samochód na jasnozielony kolor kojarzony z koniczyną.

Futurystyczna Alfa Romeo Montreal od Pedro Ruperto Mallosto

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Pedro Ruperto Mallosto via Behance.net

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz