Moto Filmy

Mercedes-AMG GT Black Series na oficjalnym nagraniu wideo

To zdecydowanie jedna z najgorętszych premier tego roku.

To zdecydowanie jedna z najgorętszych premier tego roku.

O Mercedesie-AMG GT Black Series słyszeliśmy już od dłuższego czasu i za każdym razem, kiedy o pojeździe pojawiała się nowa wiadomość, wzbudzała ona bardzo gorące emocje w świecie motoryzacji. Fani niemieckiej marki z niecierpliwością czekali, kiedy samochód zostanie oficjalnie pokazany, a ich modlitwy zostały właśnie wysłuchane. Oto jedna z najgorętszych maszyn Mercedesa-AMG na oficjalnej zapowiedzi wideo.

Polecany film z naszego kanału

W nagraniu krótkiego filmiku udział wziął szalenie popularny vloger motoryzacyjny Shmee150, który według video miał okazję przejechać się już pojazdem… chociaż w niekoniecznie legalny sposób.

Mercedes-AMG GT Black Series względem standardowej wersji maszyny otrzymał przemodelowany przedni zderzak, znacznie powiększony splitter i skrzydełka na boku nadkoli. Na masce oraz po jej bokach pojawiły się wloty powietrza, a z tyłu króluje teraz ogromne skrzydło. Pod nim umieszczony został ogromny dyfuzor, otoczony czterema końcówkami układu wydechowego.

Jak na ten czas nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji dotyczących układu napędowego. Według pogłosek podwójnie turbodoładowane V8 zapewniać ma moc na poziomie 730 koni mechanicznych oraz 850 niutonometrów maksymalnego momentu obrotowego. Podobno jednostka pozwoliła maszynie przejechać okrążenie toru Nurburgring w czasie 6 minut i 58 sekund, jednak to również nie jest potwierdzona informacja.

Kierując się tym, że Mercedes-AMG udostępnił już oficjalne nagranie video z udziałem samochodu, spodziewamy się, że niebawem otrzymamy o nim komplet oficjalnych informacji. Bądźcie czujni.

Mercedes-AMG GT Black Series na oficjalnym nagraniu wideo

2021 Mercedes-AMG GT Black Series – zdjęcia szpiegowskie, lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Mercedes-AMG

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz