Samochody elektryczne

Najnowszy produkt Tesli, czyli czerwone szorty

Ten niecodzienny produkt Tesli jest więcej wart od sporej ilości modeli konkurencyjnych marek.

Ten niecodzienny produkt Tesli jest więcej warty od sporej ilości modeli konkurencyjnych marek.

Elon Musk jest z pewnością dość kontrowersyjnym człowiek, którego pomysły potrafiły zadziwiać praktycznie każdego, nawet osoby, które nie interesują się motoryzacją. Teraz, wraz ze swoją firmą postanowił wprowadzić limitowaną edycję czerwonych szortów, o czym poinformował na swoim profilu na Twitterze. Co ciekawe, cena owej części garderoby jest zadziwiająco wysoka… bądź co bądź to nadal jest Tesla.

Polecany film z naszego kanału

Czerwone szorty otrzymały niewielki znaczek marki znajdujący się na lewej nogawce, a na ich tyle znalazł się złoty napis „S3XY”, który nawiązuje do modeli oferowanych przez amerykańską markę. Oczywiście nazwy samochodów koncernu nie były przypadkowe i już dawno temu Musk ogłosił, że dąży do sytuacji, w której jego samochody będą mogły ułożyć się w to słowo. Na stronie sklepu zamieszczony został opis produktu, który brzmi zachęcająco „Biegnij jak wiatr lub baw się jak Liberace z naszym czerwonym satynowym i złotym wykończeniem”. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy najciekawsza jest oczywiście cena produktu, która wynosi „jedynie” 69.420 dolarów, czyli ponad 275 tyś. złotych.

Warto również dodać, że ostatnie trzy cyfry amerykańskiej ceny nie są przypadkowe. W 2018 roku Elon Musk zamieścił kontrowersyjnego Twitta, w którym poinformował, że zamierza sprzedać akcje Tesli za 420 dolarów od sztuki, co wywołało duże poruszenie na rynku. Warto tutaj przytoczyć, że aktualnie pojedyncza akcja Tesli warta jest 1208,66 dolarów. Niestety sytuacja ta nie skończyła się dobrze dla prezesa Tesli. Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd oskarżyła go o spekulację. Ostatecznie spór zakończył się ugodą w ramach której Elon Musk stracił fotel prezesa Tesli i został jedynie dyrektorem wykonawczym marki, a także musiał zapłacić 20 milionów dolarów.

Jeżeli myślicie, że nikt nie zdecydowałby się na zakup czerwonych szortów od Tesli, to jesteście w błędzie. Produkt został wyprzedany w zaledwie jeden dzień.

Czerwone Szorty Tesli

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz