Moto Filmy

Swój nowy samochód uszkodził od razu wyjeżdżając przez drzwi salonu

Mieszkaniec Indii poważnie uszkodził nową Kię Sedonę zaledwie kilka sekund po jej zakupie.

Mieszkaniec Indii poważnie uszkodził nową Kię Sedonę zaledwie kilka sekund po jej zakupie.

Zniszczenie własnego samochodu nie jest nigdy niczym przyjemnym dla właściciela, zwłaszcza wtedy, gdy codziennie o niego dba i przeżywa najdrobniejsze uszkodzenia. Wyobraźmy sobie teraz, że przez własną głupotę uszkadzamy pojazd, który niedawno kupiliśmy. Poczuć możemy wściekłość, żal oraz znaleźć dziesiątki słów jakimi wyrazilibyśmy swoje uczucia. Mieszkaniec Indii doświadczył jednak czegoś jeszcze gorszego. Zdołał on poważnie uszkodzić samochód, który kupił zaledwie kilka sekund wcześniej.

Film rozpoczyna się od momentu, gdy po dopełnieniu wszystkich formalności nasz pechowy kierowca zasiada za kółkiem właśnie zakupionej Kii Sedony, która występuje na rynku indyjskim pod szyldem Kia Carnival. Samochód znajduje się w salonie, a jego wnętrze przykrywają jeszcze plastikowe osłony.

Polecany film z naszego kanału

To musi być wielka chwila, kupujesz samochód, twoi znajomi i rodzina nagrywają ten ważny dla ciebie moment, a Ty wjeżdżasz swoim nowym nabytkiem w mur… Ekscytacja zakupem przechodzi szybko w przerażenie, a następnie w niedowierzanie i wściekłość. Co mogło pójść nie tak? Kierujący samochodem chciał dynamicznie wyjechać z salonu, lecz zamiast zwolnić i wykonać skręt postanowił przyśpieszyć. Być może pomylił pedał gazu z hamulcem.

Przyjrzyjmy się teraz uszkodzeniom. Pojazd nie był w stanie zbytnio się rozpędzić, stąd też sądzę, że prędkość przy uderzeniu mogła wynosić około 20-25 km/h. Poważnie wgnieciona została maska pojazdu oraz dolna część przedniego zderzaka. Drobne wgniecenia możemy również zobaczyć w okolicy nadkoli, lecz reflektory na pierwszy rzut oka nie zostały uszkodzone. Pod pojazdem dodatkowo pojawiła się spora kałuża płynu, która świadczy zapewne o uszkodzeniu chłodnicy lub zbiornika płynu do spryskiwaczy. Wnętrze wydaje się nieuszkodzone, z wyjątkiem wystrzelonych poduszek powietrznych kierowcy i pasażera.

Niemniej jednak uszkodzenia te nie przeszkodziły kierowcy, aby wyjechać na pobliską ulicę. Być może chciał jak najszybciej opuścić pechowe miejsce i uratować resztki dumy. Z pewnością długo nie zapomni tego zdarzenia. Wszak uszkodził świeżutki minivan warty 38 lakhów, czyli około 198 tysięcy złotych.

Swój nowy samochód uszkodził od razu wyjeżdżając przez drzwi salonu

2019 Kia Sedona

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Swój nowy samochód uszkodził od razu wyjeżdżając przez drzwi salonu

Dodaj komentarz