Czy Seria 4 prezentuje się lepiej jako Gran Coupe?

Tak, wariant Gran Coupe również będzie posiadał ogromne nerki.

Tak, wariant Gran Coupe również będzie posiadał ogromne nerki.

Minął nieco ponad miesiąc od debiutu zupełnie nowego BMW Serii 4, a my wciąż przyzwyczajamy się do jego odważnego, nowego kierunku stylistycznego. Teraz, gdy BMW Serii 4 Coupe zadebiutowało, to już tylko kwestia czasu, zanim do oferty dołączą kolejne warianty.

Twórcy wizualizacji pokazali nam już, jak będzie wyglądać następna generacja BMW M4 CSL i BMW Serii 4 Cabriolet. Teraz artystka Nikita Chuyko stworzyła dokładny obraz zupełnie nowej wersji bardziej praktycznego pięciodrzwiowego Gran Coupe.

Polecany film z naszego kanału

Podobnie jak jego dwudrzwiowe siostrzeństwo, BMW Serii 4 Gran Coupe będzie wyposażone w znacznie większą atrapę chłodnicy niż model ostatniej generacji, choć w dłuższej Serii 4 wygląda nieco mniej uciążliwie. Dach będzie dłuższy i nieco wyższy z tyłu niż w zwykłym modelu Coupe, aby zwiększyć prześwit z tyłu, a tylna szyba będzie umieszczona dalej do tyłu.

Gama jednostek nie ulegnie żadnym zmianom, jednak osiągi będą minimalnie gorsze z uwagi na wyższą masę i wydłużony rozstaw osi. W ofercie zobaczymy 420i, 430i, M440i oraz 420d. Premiera nowej Serii 4 Gran Coupe powinna odbyć się pod koniec bieżącego roku lub na początku 2021.

2022 BMW Seria 4 Gran Coupe – wizualizacja Kolesa

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz