Zdjęcia szpiegowskie

Genesis G70 na najnowszych zdjęciach szpiegowskich

Model został ponownie przyłapany podczas zakamuflowanych testów, lecz tym razem z mniejszą dozą kamuflażu.

Model został ponownie przyłapany podczas zakamuflowanych testów, lecz tym razem z mniejszą dozą kamuflażu.

Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się wizualizacji G70 przygotowanej przez portal AtchaCars. Została ona oparta na zdjęciach szpiegowskich, na których model przykryty był grubą warstwą osłon, co uniemożliwiało dokładniejsze przyjrzenie się zmianą. Tym razem jednak szpiegom motoryzacyjnym współpracującym z portalem Motor1 udało się dopaść pojazd z mniejszą dozą kamuflażu.

Sam Genesis G70 jest stosunkowo młodym modelem, który zadebiutował zaledwie dwa lata temu. Nie przeszkodziło to jednak marce, aby pracować nad odświeżoną wersją luksusowego sedana. Wiemy już, że otrzymał on zaprezentowaną w zeszłym roku nową linię designu.

Na przodzie pojazdu znalazła się nowa atrapa chłodnicy o ostrzejszych kształtach. Mimo zmniejszonej ilości kamuflażu nadal ciężko jest stwierdzić, jakie dokładnie zmiany zajdą na przednim zderzaku, pewnym jest jedynie, że model otrzyma dwudzielne reflektory, które mogliśmy zobaczyć już w Genesis G80 oraz GV80.

Przemodelowane zostały również tylne światła oraz znajdujący się pod nimi zderzak. Na poprzednich zdjęciach szpiegowskich G70 wyposażone było w dwie końcówki układu wydechowego, które umieszczone zostały po prawej stronie. Na najnowszych fotografiach zostały one zastąpione dwoma owalnymi wylotami spalin, które powędrowały na krańce zderzaka.

Zmiany zaszły również w bocznej części pojazdu. Model otrzymał nowe błotniki oraz potencjalnie przemodelowane drzwi. Gruby kamuflaż uniemożliwia dokładne przyjrzenie się skrzydłom pojazdu i umieszczenie go tam może być tylko zabiegiem mającym na celu zmylenie spekulantów.

We wnętrzu pojazdu powinniśmy spodziewać się jedynie kosmetycznych zmian. Genesis, podobnie jak pozostałe koncerny motoryzacyjne, kieruje się trendem „im większe tym lepsze”, stąd też do kokpitu trafi pokaźniejszy wyświetlacz systemu inforozrywki. Zmiany zajdą również w gamie jednostek napędowych. Pod maską odświeżonego G70 znajdzie się 2,5-litrowy uturbiony motor generujący moc 293 KM oraz 420 Nm momentu obrotowego. Jest to ta sama jednostka, którą możemy spotkać w Hyundaiu Sonata N-Line. Istnieje szansa, że do oferty silników dołączy również potężne V6 z turbo.

Wiele wskazuje na to, że odświeżony Genesis G70 zadebiutuje już w przyszłym roku.

2022 Genesis G70 – zdjęcia szpiegowskie, czerwiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Genesis G70 na najnowszych zdjęciach szpiegowskich

  • 24 czerwca 2020 at 18:44
    Permalink

    Nie jestem przekonany, czy jak będzie bez kamuflażu to będzie ładniejszy 🙂

    Reply

Dodaj komentarz