Toyota Supra A90 wkracza na zupełnie nowy poziom wraz z Liberty Walk

Pakiet tuningowy od słynnego japońskiego producenta był tylko kwestią czasu.

Pakiet tuningowy od słynnego japońskiego producenta był tylko kwestią czasu.

Długo to trwało, lecz nareszcie się doczekaliśmy. Liberty Walk właśnie ogłosiło swoje pakiety modyfikacji dla najnowszej generacji Toyoty Supry i pokazało pierwsze wizualizacje, a także zdjęcia z produkcji pierwszego prototypu.

Klienci będą mieli do wyboru do pakiety stylistyczny, niewiele różniące się od siebie. Bazowa, o niekoniecznie bazowej nazwie „Complete Body Kit”, została wyceniona na 14.850 dolarów (ok. 58.150 zł) i zawiera nowy przedni zderzak, zestaw nowy nadkoli, ogromne tylne skrzydło oraz nowy zderzak z masywnym dyfuzorem. Decydując się na nową maskę należy dopłacić 3.080 dolarów (ok. 12.060 zł), a jeśli całość ma zostać wykonana z wzmacnianego włókna węglowego należy doliczyć dodatkowe 1.100 dolarów (ok. 4.300 zł).

Polecany film z naszego kanału

Liberty Walk to tuner produkujący wyłącznie body-kit do samochodów i ich modyfikacje nie wprowadzają żadnych zmian mechanicznych. Tak samo będzie z Toyotą GR Suprą, jednak nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby połączyć wygląd Liberty Walk wraz z modyfikacjami wprowadzonymi przez innych tunerów.

Już wielokrotnie prezentowaliśmy przeróżne modyfikacje podnoszące moc do nowej Supry, w tym o HyperBoost Edition z mocą podniesioną do 750 KM, modyfikacji od AC Schnitzer z silnikiem podkręconym o dodatkowe 60 KM, czy o projekcie driftowozu o mocy 1000 KM z wykorzystaniem oryginalnej jednostki napędowej, czyli 3-litrowego silnika BMW B58.

2020 Toyota GR Supra od Liberty Walk

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Toyota Supra A90 wkracza na zupełnie nowy poziom wraz z Liberty Walk

Dodaj komentarz