BMW Serii 4 pozuje z wielkim grillem w pierwszym oficjalnym zwiastunie

Ogromne nerki wkrótce dołączą do oferty bawarskiego producenta.

Ogromne nerki wkrótce dołączą do oferty bawarskiego producenta.

BMW zapowiedziało dziś rano internetową premierę odświeżonej Serii 5. Ta odbędzie się w internecie i oficjalna informacja prasowa kieruje na specjalną podstronę z odtwarzaczem. Sama strona internetowa okazała się być przygotowana już do premiery nowej Serii 4 i zmieniając nieco wartości w kodzie, uruchamia się przygotowana już podstrona. Tam znalazła się nie tylko informacja potwierdzająca datę premiery, lecz również pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej.

Jako pierwsi donieśli o tym dziennikarze portalu Motor1 i wkrótce po ich publikacji BMW usunęło informacje z playera. Niemniej podstrona wciąż jest dostępna, co oznacza, że auto faktycznie będzie miało premierę już za tydzień, 2 czerwca.

Polecany film z naszego kanału

Gwiazdą wieczoru z pewnością będzie flagowy wariant M440i. To on jest najbardziej zbliżony do sportowego M4 i to właśnie samochód w takiej specyfikacji trafił już do wybranych dziennikarzy na pierwsze testy zakamuflowanego prototypu.

BMW ujawniło, że M440i xDrive przejdzie odświeżenie i stanie się teraz miękką hybrydą z instalacją 48V. To sprawi, że 374 KM generowanych przez 3-litrową jednostkę 6-cylindrową będą dynamiczniejsze niż kiedykolwiek i wpłynie pozytywnie właściwości jezdne, szczególnie przy niższych prędkościach. Podczas debiutu zobaczymy też wariant 430i, który posiadać będzie 2-litrową, 4-cylindrową jednostkę o mocy 255 KM.

Oficjalna premiera ma się odbyć już 2 czerwca w postaci internetowej konferencji. Do tego czasu najpewniej BMW nie ujawnił żadnych informacji.

2022 BMW Serii 4 – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2021 BMW Seria 4 – zdjęcia szpiegowskie, luty 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: BMW, Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz