Skoda wprowadza do oferty składaną hulajnogę, która mieści się w kole zapasowym

Skoda poszerzyła swoją ofertę o hulajnogę, która dołącza do rowerów - elektrycznego, tradycyjnych, wyczynowych i dla dzieci.

Skoda poszerzyła swoją ofertę o hulajnogę, która dołącza do rowerów – elektrycznego, tradycyjnych, wyczynowych i dla dzieci.

Oferta akcesoriów i gadżetów w oficjalnym sklepie Skody jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej rowery, ubrania, przeróżne gadżety, modele samochodów, plecaki, powerbanki, okulary, czy nawet maty do ćwiczeń. Wszystko oczywiście z odpowiednio dużym emblematem czeskiego producenta. Teraz do oferty dołączyła hulajnoga, która może być ciekawym dodatkiem do podróżowania samochodem w mieście.

Jest ona składana, dzięki czemu bez problemu mieści się do bagażnika wszystkich modeli i dodatkowo została zaprojektowana tak, by po złożeniu pasowała do miejsca, w którym zamiast koła zapasowego wozimy zestaw naprawczy w najnowszych modelach Scala i Kamiq.

Hulajnoga waży 4,8 kg i jest przeznaczona dla osób powyżej 10 roku życia i wadze poniżej 100 kg. Wymiary to 100 cm x 82 cm x 92 cm, a po złożeniu maleje ona do 49 cm x 42 cm x 11 cm.

Jest ona już dostępna w Polsce i jej cena to 530 zł.

Hulajnoga od Skody

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz