Co powiecie na takiego Peugeota 308?

Wizualizacja pokazuje nową linię designu francuskiej marki w bardzo radykalnym podejściu.

Wizualizacja pokazuje nową linię designu francuskiej marki w bardzo radykalnym podejściu.

Peugeot 308 to jeden z najstarszych modeli producenta, dlatego też samochód odstaje od swoich kuzynów pod względem technologicznym a jego nadwozie nie jest spójne z najnowszą linią designu marki. Wiemy jednak, że firma pracuje już nad nowym wydaniem maszyny, które powinno zadebiutować w przyszłym roku.

Jedyne pogłoski dotyczące auta, jakie dotarły do nas dotychczas, to te, które mówią o 300-konnym wariancie, który stać ma się konkurentem dla Golfa R. Pod maską samochodu pracować ma 1,6-litrowy silnik benzynowy współpracujący z dwoma motorami elektrycznymi. Niewiele wiemy również o samym wyglądzie maszyny. 308 z pewnością będzie połączeniem linii modeli 208 oraz 508, ciężko nam jednak jest przewidzieć jakiekolwiek szczegóły.

Polecany film z naszego kanału

Portal Motor1 postanowił stworzyć wizualizację pojazdu, wedle ich wizji auto otrzyma najbardziej radykalny design ze wszystkich modeli Peugeota. Kratka grilla jest rozciągnięta na prawie cały przód samochodu, a „zęby” ze świateł LED są bardzo długie. Agresywny wygląd dopełniają wąskie światła oraz wysunięte do przodu boki zderzaka.

Oczywiście, w rzeczywistości nadchodzące, trzecie wydanie modelu 308 otrzyma znacznie mniej agresywny wygląd. Po swojej premierze w przyszłym roku, auto stanie do konkurencji z takimi pojazdami jak Renault Megane, Volkswagen Golf czy Ford Focus.

2021 Peugeot 308 – wizualizacja Motor1

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz