Poznajcie odświeżone Alfy Romeo Giulia i Stelvio w odmianach Quadrifoglio

Auto doczekały się kilku zmian, które mają zwiększyć przyjemność z jazdy.

Auto doczekały się kilku zmian, które mają zwiększyć przyjemność z jazdy.

Alfa Romeo postanowiła nieco unowocześnić swoje dwa flagowe modele z serii Quadrifoglio. Bazowe odmiany Giulii i Stelvio po drobnym liftingu mogliśmy zobaczyć już w listopadzie zeszłego roku.

W kwestii stylistyki, samochody otrzymały nowe tylne lampy wykonane w technologii LED, a klosze są teraz nieco przyciemnione. Z przodu znajdziemy ciemne wykończenie atrapy chłodnicy i elementów dekoracyjnych. Pojawiły się nowe lakiery oraz opcjonalny tytanowy układ wydechowy od Akrapovič z końcówkami z włókna węglowego, a Stelvio Quadrifoglio będzie mogło teraz być wyposażone w aż 21-calowe felgi.

We wnętrzu oba pojazdy mają nową skórzaną kierownicę oraz drążek do zmiany biegów, odświeżony tunel środkowy z pojemniejszymi schowkami, a opcjonalnie można teraz zamówić czerwone oraz zielone pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo zamówić można teraz tapicerkę składającą się z połączenia skóry i Alcantary, a także sportowe fotele Sparco z wykończeniem z włókna węglowego.

To co najważniejsze, Włosi nie wprowadzili żadnych ograniczeń do jednostki napędowej i wciąż będziemy mogli cieszyć się czystością 2,9-litrowej jednostki V6 o mocy 510 KM i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego, której napęd przekazywany jest wyłącznie na tylną oś w Giulii oraz na wszystkie koła w Stelvio.

Odświeżone modele z serii Quadrifoglio trafią do sprzedaży już latem.

2020 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Poznajcie odświeżone Alfy Romeo Giulia i Stelvio w odmianach Quadrifoglio

  • 10 maja 2020 at 13:41
    Permalink

    A co z nowym systemem audio visualnym bo to jest największy problem?

    Reply

Dodaj komentarz