Supersamochody

Lamborghini jutro zaprezentuje Huracana Evo RWD Spyder w formie rozszerzonej rzeczywistości

Auto będziemy mogli bardzo dokładnie obejrzeć wyświetlając je w swoim salonie.

Auto będziemy mogli bardzo dokładnie obejrzeć wyświetlając je w swoim salonie.

W zeszły weekend Lamborghini zapowiedziało debiut swojej nowej maszyny na 7 maja. W komunikacie nie wymieniony został żaden samochód, co sprawiło, że zaczęliśmy prowadzić spekulacje na jego temat. Z góry odrzuciliśmy całkowicie nową maszynę producenta i nastawiliśmy się na kolejny wariant istniejącego już modelu.

Najbardziej prawdopodobne wydawało się być mocniejsze wydanie Urusa, bądź wersja z hybrydowym silnikiem typu plug-in. Pod uwagę braliśmy również przeniesionego z toru na cywilne ulice Huracana Super Trofeo Omologato oraz kolejną, nieznacznie różniącą się odmianę Huracana Evo. Ostatni strzał okazał się być prawdziwy.

Lamborghini Huracan Evo Spyder

Lamborghini jutro zaprezentuje Huracana Evo RWD Spyder, a więc model z tylnym napędem, który pokazany został na początku tego roku, tyle, że w wersji bez stałego dachu. O ile sam samochód nie będzie niczym rewolucyjnym, tak bardzo ciekawa wydaje się być forma, w jakiej odbędzie się jego premiera.

Samochód będzie można zobaczyć w rozszerzonej rzeczywistości i będzie dostępna możliwość wyświetlenia go w różnych rozmiarach w tym nawet w skali 1:1. To oznacza, że bez problemu będziemy mogli obejrzeć samochód bezpośrednio we własnym garażu (i sprawdzić, czy do niego pasuje), przed domem, czy nawet we własnym salonie.

Z powodu ograniczeń technologicznych, oglądanie modelu w AR będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Apple AR Quick Look, czyli tylko dla posiadaczy urządzeń Apple. Dodatkowo jest ona dostępna jest tylko począwszy od iOS 11 i na procesory A9 lub nowsze, co oznacza, że możliwe jest korzystanie z iPhone’a (od 6 w górę), iPada (od 5. generacji), iPada Pro, iPada Air (od 3. generacji) oraz iPoda (od 7. generacji).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro o 13:00 na kanały społecznościowe włoskiej marki. Poniżej macie przedsmak tego, co jutro zostanie zaprezentowane. Zdjęcie wyciekło z oficjalnej aplikacji Lamborghini dostępnej tylko dla klientów włoskiego producenta.

2019 Lamborghini Huracan Evo Spyder

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Lamborghini

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz