Zdjęcia szpiegowskie

Nowe BMW Serii 4 z częściami M Performance wygląda naprawdę nieźle

Samochód został przyłapany w takiej konfiguracji po raz pierwszy.

Samochód został przyłapany w takiej konfiguracji po raz pierwszy.

To, że nowa generacja BMW Serii 4 posiadać będzie na przednim zderzaku duże, podwójne nerki wiemy już od jakiegoś czasu. Temat ten rozwijany był już wielokrotnie, a liczba memów jaka powstała na jego bazie w tym momencie jest już ciężka do zliczenia. Musimy mieć jednak na uwadze, że nerki (nawet jeżeli bardzo duże) to nie cały samochód.

Nawet jeżeli same w sobie nie wyglądają atrakcyjnie, to pozostałe elementy nadwozia mogą dobrze się z nimi zgrywać, co powodować będzie, że ostatecznie pojazd wcale nie będzie wyglądać źle. W tym momencie ciężko jest nam przewidzieć jak całościowo wypadnie nowa Seria 4, nie mniej jednak najnowsze zdjęcia szpiegowskie rzucają duży cień nadziei dla auta.

Maszyna po raz pierwszy sfotografowana została z częściami M Performance. Pojazd otrzymał inne wloty powietrza po boku zderzaka, a do tego na dole zamontowany został niewielki splitter. Warto również zwrócić uwagę, że marka po raz pierwszy odsłoniła przetłoczenie w kształcie litery U pod nerkami. W takim zestawieniu przód samochodu wydaje się wyglądać o wiele lepiej, niż na dotychczasowych zdjęciach.

Modyfikacje widać również na boku pojazdu, gdzie dodane zostały nakładki na progi, a z tyłu auto posiada inny dyfuzor.

Nowe BMW Serii 4 powstaje na płycie podłogowej CLAR. Względem poprzedniej generacji auto zostanie znacząco odchudzone, co przełoży się lepsze właściwości jezdne. W kwestii jednostek napędowych nie powinno być zaskoczenia. Dostępne będą te same silniki, które znajdziemy w aktualnej Serii 3, co oznacza bardzo szeroką paletę. Aktualnie dostępne jest 7 wariantów – 3 benzynowe, 3 diesla oraz 1 hybryda.

2022 BMW Serii 4 z częściami M Performance – zdjęcia szpiegowskie kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz