Poznań Motor Show nie odbędzie się w tym roku

Zarząd MTP podjął decyzję o całkowitym odwołaniu tegorocznych targów motoryzacyjnych w Poznaniu.

Zarząd MTP podjął decyzję o całkowitym odwołaniu tegorocznych targów motoryzacyjnych w Poznaniu.

Aktualna sytuacja na rynku i samej branży motoryzacyjnej nie sprzyja publicznym prezentacjom nowych samochodów. Po pierwotnym przełożeniu Poznań Motor Show z końca marca na drugą połowę czerwca, dziś pojawiła się oficjalna informacja o całkowitym odwołaniu tegorocznej imprezy i rozpoczęciu przygotowań do edycji 2021.

Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok, na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

Mateusz Fąfara, rzecznik prasowy Poznań Motor Show

Aktualna plany poznańskiego centrum targowego zakłada, że motoryzacja zagości do stolicy Wielkopolski w październiku. W dniach 2-4.10 odbędzie się Caravans Salon Poland, trzy tygodnie później, w terminie 21-23.10, targi Eko Flota, a tuż po nich, w dniach 23-25.10, tegoroczna edycja Retro Motor Show.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz