Zdjęcia szpiegowskie

Porsche 911 GT3 przyłapane podczas testów na torze Nürburgring

Poznaliśmy już warianty Turbo oraz Turbo S, nie jest to jednak ostatnie słowo niemieckiej marki w kwestii nowej generacji 911.

Poznaliśmy już warianty Turbo oraz Turbo S, nie jest to jednak ostatnie słowo niemieckiej marki w kwestii nowej generacji 911.

Na początku zeszłego miesiąca Porsche dumnie zaprezentowało model 911 w wariancie Turbo oraz Turbo S. Są to topowe odmiany modelu, jednak znawcy marki doskonale wiedzą, że niemiecki producent nie wykorzystał jeszcze wszystkich dostępnych możliwości, aby całkowicie uzupełnić portfolio samochodu. Trwają już prace nad edycją GT3, a najlepiej świadczą o tym zdjęcia szpiegowskie prosto z toru Nürburgring.

Względem bazowej wersji auta, GT3 posiada maskę z dwoma wlotami powietrza oraz przemodelowany przedni zderzak z szeroką kratką po środku oraz dodatkowymi przelotami po bokach. Z tyłu króluje ogromny spojler, który zamocowany został na wysokości końca szyby, a pod nim umieszczone zostało jeszcze jedno, mniejsze skrzydło.

Nie można pominąć również dwóch okrągłych końcówek układy wydechowego, umieszczonych na środku zderzaka, które są znakiem rozpoznawczym wersji GT3 oraz potężnego dużego dyfuzora, który je otacza. Sfotografowany egzemplarz posiada czarne felgi ze wzorem litery Y, za którymi widać żółte zaciski ceramicznych hamulców.

Za napędzanie Porsche 911 GT3 odpowiada 4-litrowy, wolnossący silnik typu boxer z 6 cylindrami. Jego moc została podkręcona względem poprzedniej wersji auta i wynosić ma teraz około 560 koni mechanicznych. Czas premiery maszyny nie jest na ten jeszcze czas znany.

2021 Porsche 911 GT3 – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz