Volkswagen Golf VIII po wizycie u tunera JMS

Nie trzeba zmieniać wiele w nowej maszynie Volkswagena, aby ta zyskała charakter.

Nie trzeba zmieniać wiele w nowej maszynie Volkswagena, aby ta zyskała charakter.

Najnowsza generacja najpopularniejszego samochodu Volkswagena na dobre zagościła już na rynkach, a przy odrobinie szczęścia można spotkać ją już na naszych ulicach. Nadszedł więc czas, aby za Golfa wzięli się tunerzy. Oto propozycja od firmy JMS wprowadzająca szereg poprawek wizualnych, które dodają pojazdowi sporą dawkę sportowego charakteru.

Chociaż mamy do czynienia z podstawową wersją modelu, to tuner postanowił przemalować linię łączącą światła na czerwono, tak jak ma to miejsce w edycji GTI. Czerwone akcenty zawitały również na zderzak, do którego przymocowany został swoisty splitter. Po bokach widzimy dodane nakładki na progi, a z tyłu spory dyfuzor. Kompozycję dopełniają dwie owalne końcówki układu wydechowego, bardzo podobne do tych, jakie wykorzystują samochody Audi RS.

Maszyna osadzona została na dedykowanych 19-calowych felgach, z czerwonymi nakładkami na śruby, które obute zostały w opony Pirelli P-Zero. Koła wydają się ledwo mieścić w nadkolach z uwagi na to, że auto wyposażone zostało w specjalne zawieszenie typu coilover, które wyraźnie obniża wysokość samochodu, dając lepsze wrażenie wizualne.

Dodatki dostępne będą do kupienia we wrześniu tego roku. Tuner JMS nie powiedział w sprawie ósmej generacji Volkswagena Golfa jeszcze ostatniego zdania. Przedsiębiorstwo pracuje już nad modyfikacjami do silników i układów wydechowych.

Volkswagen Golf VIII od tunera JMS

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: JMS

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz