Oto idealny zegarek dla właściciela Bugatti Chiron

W środku znajduje się działający, miniaturowy silniczek W16.

W środku znajduje się działający, miniaturowy silniczek W16.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że osoba, która posiada w swoim garażu Bugatti Chiron, trzyma w swojej posiadłości jeszcze kilka innych drogich aut, kolekcję zegarków oraz jacht zaparkowany na pobliskim nabrzeżu. W kręgach takich osób posiadanie jednego hipersamochodu to dopiero pakiet startowy, a żeby zyskać szacunek, trzeba pokazać się z dodatkowym gadżetem, który podniesie wasz status. Jeżeli wasz hipersamochód to właśnie Bugatti Chiron, amerykańska marka zegarków Jacob & Co. przygotowała dla was coś specjalnego.

Oto zegarek inspirowany francuskim pojazdem. W jego środku umieszczony został miniaturowy silniczek W16, który posiada ruchomy wał korbowy oraz cylindry. Po jego lewej stronie umieszczony został wskaźnik rezerwy paliwa wyjęty prosto z motoryzacji, który w przypadku zegarka pokazuje poziom żywotności baterii.

W środku umieszczone zostały również cztery niebieskie amortyzatory oraz inne elementy imitujące części silnika. Fragment obudowy ma kształt grilla Bugatti Chiron, w którym umieszczony został nawet miniaturowy znaczek.

Zegarek składa się z aż 578 części i zaprojektowanie go zajęło rok. Obudowa wykonana została z tytanu, podobnie jak klamra na gumowym pasku.

Cena takiej przyjemności wynosi 280,000 dolarów, a więc w przeliczeniu na naszą walutę grubo ponad milion złotych. Dla dumnego posiadacza Bugatti Chiron z pewnością nie będzie to jednak wielki wydatek.

Zegarek inspirowany Bugatti Chiron od Jacob & Co.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Jacob & Co.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz