Samochodowe kolorowanki

Samochody do kolorowania różnych marek w jednym miejscu.

Samochody do kolorowania różnych marek w jednym miejscu.

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021, 16:10

Zauważyliśmy, że wielu producentów usunęło niestety materiały ze swoich stron internetowych. Odzyskujemy te dane i udostępniamy ponownie kolorowanki z alternatywnego serwera. Więcej materiałów pojawi się wkrótce.

By pomóc urozmaicić spędzanie czasu z dziećmi w domu, postanowiliśmy w jednym miejscu zgrupować kolorowanki z samochodami w roli głównej. Wpis ten będzie na bieżąco aktualizowany, więc zachęcamy do zapisania jego odnośnika i wracania codziennie po nowe wzory.

Od teraz w CarTests Polska w nowym dziale #ZostańWDomu będziemy publikować motoryzacyjne propozycje do wspólnego spędzania czasu z rodziną w domowym zaciszu.

Audi

Autor: Audi

Audi podzieliło się całą kolejką kolorowanek. Znajdziemy w niej najnowsze Audi R8, kultowe Audi Quattro, poprzedniej generacji Audi A6, SUV-y, oldschoolowy samochód wyścigowy jeszcze z czasów Auto Union, a na deser również grafikę przedstawiającą 5-cylindrowy silnik TFSI.

BMW

Autor: BMW

Niemiecka centrala BMW przygotowała swoje modele w dwóch wariantach. Niektóre modele są dostępne w formie dopasowania koloru w dane miejsca, a inne jako proste szkice. Aktualnie dostępne są X5, M8, M3 DTM (E30) oraz najnowszy Concept i4

Ford

Autor: Ford

Amerykański producent przygotował kolorowanki ze swoimi flagowymi modelami. Dostępne są Mustang, Ranger, F-150, F-150 Raptor oraz Super Duty. Z czasem z pewnością do galerii dołączą nowe modele.

Lexus

Autor: Lexus UK

Brytyjski oddział Lexusa opublikował pierwsze oficjalne kolorowanki z samochodami Lexusa. Dostępne są na początek dwa warianty topowego LC – w wersji wyścigowej Super GT (wraz z konkurencyjnymi Audi, BMW i Aston Martinem) oraz drogowego LC 500. Rysunki są bardzo szczegółowe i w wysokiej jakości, dzięki czemu malowanie wszystkich elementów z pewnością zajmie sporo czasu.

Mercedes-Benz

Autor: Mercedes-Benz

Niemiecki producent przygotował całą książeczkę kolorowanek swoich modeli. Znajdziemy najnowsze modele, klasyki, samochody wyścigowe, autka dla dzieci oraz modele koncepcyjne.

Volvo Trucks

Autor: Volvo

Volvo przygotowało kilkanaście rysunków przedstawiających ich przeróżne ciężarówki. W pliku pdf poniżej znajdziemy wiele modele z różnymi naczepami.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Samochodowe kolorowanki

  • 18 czerwca 2020 at 08:26
    Permalink

    Pomocny wpis w dobie koronawirusa:) U nas pasja do motoryzacji także pojawiła się już w dzieciństwie. Nigdy nie wiadomo, czy zainteresowania od najmłodszych lat nie zamienią się w przyszły biznes, więc warto je rozwijać.

    Reply

Dodaj komentarz