Tak wygląda Audi A3 w wersji przedłużonej

Rynek chiński uwielbia takie dziwolągi.

Rynek chiński uwielbia takie dziwolągi.

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia szpiegowskie kolejnego przedłużonego modelu Audi stworzonego specjalnie na rynek chiński. Wraz z debiutem 4. generacji Audi A3, niemiecki producent postawił wprowadzić specjalną przedłużoną wersję w nadwoziu sedan.

Naturalnie jedyną zmianą to zwiększony rozstaw osi, co przekłada się na zwiększoną ilość miejsca w środku. Ten najpewniej będzie wynosił dokładnie tyle, co Audi A4 L, czyli 2908 mm. Jest to o 27 cm więcej niż w standardowej wersji znanej u nas. W porównaniu z europejskimi modelami Audi, nowemu A4 L najbliższej jest do A6, które posiada rozstaw osi 2924 mm.

Audi A3 L w Chinach zadebiutuje za kilka tygodni i wyjedzie na drogi jeszcze w tym roku. Jego produkcja będzie odbywać się w lokalnej fabryce Audi.

Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o przedłużone modele, to w Chinach sprzedawane jest również A4 L, A6 L, A8 L, Q2 L, Q5 L oraz Q2 L e-tron. Żaden z tych modeli nie występuje w znanym w europie rozstawie osi. „Krótkie” wersje występują wyłącznie w wersjach sportowych z emblematem „S” lub „RS”.

2021 Audi A3 L – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 Audi A4 L

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: AutoHome

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz