Zdjęcia szpiegowskie

BMW Serii 4 chwali się nowymi nerkami w świeżych zdjęciach szpiegowskich

Atak nerek rozpocznie się w drugiej połowie 2021 roku.

Atak nerek rozpocznie się w drugiej połowie 2021 roku.

BMW czuje się coraz pewniej w kwestii nowego designu swoich modeli i kolejne prototypy Serii 4 poruszają się już z nieco odsłoniętymi nerkami, których design nie tak dawno temu wyciekł do sieci. Nowa „Czwórka” będą posiadać zupełnie nowy wygląd inspirowany w głównej mierze koncepcyjnym modelem Concept 4, który swą premierę miał we wrześniu 2019 roku.

Na nowych zdjęciach szpiegowskich mamy możliwość najpewniej pozuje topowa odmiana M440i. Sugerują to niebieskie zaciski hamulcowe, sporej wielkości wloty powietrza na bokach zakamuflowanego zderzaka oraz nerki ze wzorek plastra miodu, którego wykończenie jest zasłonięte kamuflażem.

Zobacz też: Nowe M4 będzie miało ogroooomne nerki

Nowa Seria 4 otrzyma design bardzo zbliżony do nowej Serii 3, z którą dzieli płytę podłogową CLAR. Względem poprzedniej generacji auto zostanie znacząco odchudzone, co przełoży się lepsze właściwości jezdne.

W kwestii jednostek napędowych nie powinno być zaskoczenia. Dostępne będą te same silniki, które znajdziemy w aktualnej Serii 3, co oznacza bardzo szeroką paletę. Aktualnie dostępne jest 7 wariantów – 3 benzynowe, 3 diesla oraz 1 hybryda.

2022 BMW Serii 4 – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz