Paris Motor Show 2020 odwołane z powodu koronawirusa

Główna część wydarzenia została odwołana, okolicznościowe eventy dalej są w planach.

Organizatorzy postanowili nie czekać i już teraz odwołać tegoroczne targi motoryzacyjne w Paryżu.

Epidemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo w świecie motoryzacji. Większość producentów musiała zamknąć swoje zakłady oraz odwołań wydarzenia związane z premierami nowych modeli, a dodatkowo lista tegorocznych targów motoryzacyjnych topnieje niezwykle szybko. Tegoroczne Genewa Motor Show zostało odwołane, podobnie jak Detroit Auto Show, teraz doszła do nas zła wiadomość związana z targami w Paryżu.

Organizatorzy zadecydowali o anulowaniu głównej części wydarzenia, a więc zaplanowanych targów motoryzacyjnych, w tym publicznych pokazów i premier. Okolicznościowe eventy jak np. panel „Smart City”, przeznaczone głównie dla biznesmenów oraz inwestorów, na ten czas dalej są planowane. Nie ma jednak pewności, czy ta sytuacja się utrzyma.

Wraz z wymazaniem z kalendarza Paris Motor Show, dochodzimy do sytuacji, w której w 2020 roku nie odbędą się prawie żadne duże targi motoryzacyjne. Z ważniejszych wydarzeń tego typu pozostało jeszcze tylko Los Angeles Auto Show, zaplanowane na koniec października.

2019 Mercedes-AMG A35 4Matic – premiera na Paris Motor Show 2018

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Paris Motor Show

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz