Toyota zawiesza produkcję w większości europejskich fabryk

W związku z coraz szybszym rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa w Europie, Toyota zamyka swoje placówki na czas nieokreślony.

W związku z coraz szybszym rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa w Europie, Toyota zamyka swoje placówki na czas nieokreślony.

Toyota przekazuje wyrazy współczucia dla wszystkich na całym świecie, którzy od początku pandemii stracili bliskich w wyniku choroby, a także dla tych, którzy w inny sposób zostali dotknięci w związku z szerzeniem się koronawirusa. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie i szacunek dla pracowników medycznych i przedstawicieli władz publicznych, którzy dzień i noc pracują na pierwszej linii w walce z pandemią.

Toyota wprowadziła procedury bezpieczeństwa we wszystkich swoich placówkach w całej Europie w celu ograniczenia lub spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. W salonach wprowadzono dodatkowe standardy higieny i przekazywania informacji, a większość pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Odwołane lub przełożone zostały również wszystkie wydarzenia organizowane przez Toyotę.

Dodatkowo Toyota Motor Europe zdecydowała o sukcesywnym zawieszaniu produkcji większości swoich fabryk w Europie. Dotyczy to zarówno zakładów produkujących samochody, jak i silniki oraz przekładnie. Fabryki wstrzymają produkcję do odwołania.

Decyzja o wstrzymaniu produkcji dotyczy następujących zakładów:

  • Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) w Onnaing – produkcja została zawieszona
  • Toyota Motor Manufacturing UK (TMUK) w Burnaston i Deeside – od 18 marca
  • Toyota Peugeot Citroen Automobiles (TPCA) w Kolinie w Czechach – od 19 marca
  • Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach – od 18 marca
  • Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT) w Sakarya – od 21 marca

2021 Toyota RAV4 Prime

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz