Zdjęcia szpiegowskie

Nowy Mercedes-Maybach Klasy S na zdjęciach szpiegowskich

Luksusowy wariant nowej Klasy S również wyjechał na zakamuflowane testy w terenie.

Luksusowy wariant nowej Klasy S również wyjechał na zakamuflowane testy w terenie.

Na początku zeszłego miesiąca Mercedes-Benz oficjalnie potwierdził, że premiera nowej Klasy S będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Maszynie, jak dotąd tylko raz mieliśmy okazję przyjrzeć się bez siatki kamuflującej, dzięki styczniowemu przeciekowi. Oprócz tego wypadku przy pracy, niemiecka marka dba o to, abyśmy dobrze nie zapoznali się z nadwoziem pojazdu i wypuszcza auto na testy w terenie w ciężkim kamuflażu. Niedawno udało się przyłapać samochód po raz kolejny, jednak teraz w topowej specyfikacji Mercedes-Maybach.

Wydaje się, że pod względem wizualnym, od bazowej wersji nowej Klasy S, bardziej luksusowy wariant różnić się będzie jedynie grillem oraz oznaczeniami. Przedni oraz tylny zderzak, wzór świateł i inne elementy nadwozia wyglądają identycznie, chociaż może być to wina dużej ilości siatki maskującej, która nie pozwala nad dojrzeć pewnych szczegółów.

Większe różnice z pewnością zobaczymy w środku, gdzie Mercedes-Maybach oferować będzie najlepsza jakość wykonania oraz najdroższe dostępne materiały. Na pokładzie umieszczone zostaną z pewnością dodatkowe technologie, które jeszcze bardziej zwiększać będą komfort podróży. Dotychczasowe pogłoski sugerują, że na desce rozdzielczej nowej Klasy S znajdziemy bardzo duży, dotykowy panel, nie inaczej powinno być w przypadku luksusowego kuzyna auta.

Pod maską Mercedesa-Maybacha znajdziemy silnik V12, nie wiemy jednak jakie osiągi oferować będzie jednostka. Osoby lubujące się w nowoczesnych układach napędowych, również znajdą coś dla siebie, ponieważ w ofercie pojazdu pojawia się hybrydy.

Jak już wspomnieliśmy, premiera nowej Klasy S będzie miała miejsce gdzieś w ciągu najbliższych 9 miesięcy. Mercedes-Maybach swój odpowiednik powinien zaprezentować na początku przyszłego roku.

2021 Mercedes-Maybach Klasy S – zdjęcia szpiegowskie marzec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: walkoARTvideos via YouTube

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz