Szybcy i Wściekli 9 oficjalnie z przesuniętą premierą na 2021 rok

Premiera filmu została już przesunięta drugi raz. Tym razem z powodu epidemii i zamkniętych kin na całym świecie.

Premiera filmu została już przesunięta drugi raz. Tym razem z powodu epidemii i zamkniętych kin na całym świecie.

Epidemia na całym świecie poważnie wpływa na branżę filmową. Po przesunięciu premiery nowej odsłony przygód James Bonda z kwietnia na listopad, teraz przyszedł czas na kolejny duży film. Właśnie ogłoszono, że 9. część Szybkich i Wściekłych zostaje przesunięta o 11 miesięcy.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że premiera zostaje przesunięta z powodu braku możliwości obejrzenia filmu przez wszystkich fanów w maju 2020 roku. Na całym świecie podejmowane są kroki w celu ograniczenia skutków epidemii koronawirusa i jednym z elementów jest zamknięcie miejsc publicznych w tym zamknięcie kin. Tak jest m.in. w Polsce, Włoszech, Czechach, Iranie, Korei, Japonii oraz Chinach.

Pierwotnie film miał wejść do kin w kwietniu 2019 roku, jednak został przesunięty z powodu kolidowania z datą premiery oraz planami nagrywania pobocznego filmu serii – „Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw”.

Nowa data premiery została wyznaczona na 2 kwietnia 2021 roku w Stanach Zjednoczonych oraz na kwiecień 2021 bez dokładnego dnia jeśli chodzi o światową premierę.

Szybcy i Wściekli 9 - oficjalny zwiastun | polskie napisy

Szybcy i Wściekli 9 – zdjęcia promocyjne

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz