The Grand Tour

Nagrywanie nowych odcinków The Grand Tour zawieszone

Amazon zawiesił wszelkie plany związane z programem z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

Amazon zawiesił wszelkie plany związane z programem z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

Aktualnie cały świat żyje wieściami dotyczącymi koronawirusa COVID-19. Z powodu epidemii na całym świecie odwoływane są wszelkie imprezy masowe, by ograniczyć rozpowszechnianie się wirusa. Dotknęło to już m.in. targi motoryzacyjne w Genewie, targi elektroniki Mobile World Congress w Hiszpanii, a w Polsce zakazano wejścia widzów na imprezę esportową w Katowicach – Intel Extreme Masters oraz przesunięto terminy Poznań Motor Show i Warsaw Motorcycle Show.

Bardzo poważne problemy mają również osoby podróżujące do innych krajów. Ograniczono liczbę połączeń oraz wprowadzono wiele restrykcji na międzynarodowych lotniskach. To natomiast przekłada się utrudnienia dla ekipy programu The Grand Tour, w efekcie czego nagrywanie nowego odcinka specjalnego zostało zawieszone.

Nagrywanie miało się rozpocząć już pod koniec marca o czym informowaliśmy pod koniec lutego.

Jeremy Clarkson na swoim Twitterze przypomniał, że chodzi o trzeci odcinek po zmianie formuły na wyłącznie odcinki specjalne. Drugi odcinek został nagrany w zeszłym roku i jego premiera ma się odbyć w połowie bieżącego roku. Trzeci odcinek (lub 1 odcinek 5 sezonu wg niektórych źródeł) miał mieć premierę w grudniu. Nie wiadomo jak opóźnienie nagrywania wpłynie na datę premiery.

Zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz