Kolejne targi w Polsce odwołane

Tym razem odwołane zostały targi Warsaw Motorcycle Show, które miały odbyć się już jutro.

Tym razem odwołane zostały targi Warsaw Motorcycle Show, które miały odbyć się już jutro.

Dwa dni temu oficjalnie przesunięto datę Poznań Motor Show, najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce, a teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w kalendarzu motoryzacyjnym. Po tym jak w Polsce ogłoszono pierwszy przypadek koronawirusa, ogłoszono, że trzecia edycja Warsaw Motorcycle Show zostaje przesunięta. Rozpocząć się miała już jutro, 6 marca.

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020.

Nowy termin targów motocyklowych w Warszawie został ustalony na 5-7 czerwca 2020. Kupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. Aktualnie organizator nie przekazał żadnych informacji o możliwości zwrotu zakupionych biletów.

Warsaw Motorcycle Show to targi motocyklowe organizowane cyklicznie w Ptak Warsaw Expo. Trzecia edycja jest reklamowana jako największa tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przypomnijmy, że wiele imprez masowych jest odwoływanych w obawie przed zakażeniem koronawirusem. Odwołano już Geneva Motor Show w Szwajcarii, targi elektroniki Mobile World Congress w Hiszpanii, a w Polsce zakazano wejścia widzów na imprezę esportową w Katowicach – Intel Extreme Masters. Dziś WOŚP odwołał wszystkie Eliminacje, czyli koncerty towarzyszące Pol’and’Rock Festival, na których młode zespoły walczą o możliwość zagrania na głównej scenie festiwalu. Spekuluje się, że wiele innych imprez w Europie zostanie w najbliższym czasie odwołane lub przesunięte.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz