Zdjęcia szpiegowskie

Porsche Taycan Sport Turismo przyłapane na zabawie w śniegu

Porsche testuje swój nowy elektryczny model w mroźnych, zimowych warunkach.

Porsche testuje swój nowy elektryczny model w mroźnych, zimowych warunkach.

We wrześniu zeszłego roku do gamy Porsche dołączył pierwszy całkowicie elektryczny model – Taycan. Rozpoczął on nowy rozdział w dziejach niemieckiego producenta i pokładane są w nim ogromne nadzieje. Aktualnie dostępny jest wyłącznie jako 4-drzwiowy sedan, jednak jeszcze w tym roku dołączą dwie nowe odmiany nadwoziowe – Sport Turismo oraz Cross Turismo.

Ten pierwszy to usportowione kombi z ładną nazwą. Drugi to również kombi, lecz z nieco większymi możliwościami terenowymi z plastikami w nadkolach, podniesionym zawieszeniem i dodatkowymi osłonami.

Porsche Taycan Sport Turismo został niedawno przyłapany podczas zimowych testów. Porsche decydując się na taki test, z pewnością chciało zobaczyć, jak elektryczne silniki oraz zestaw akumulatorów sprawdza się przy niskich temperaturach. Oprócz tego zobaczyć możemy, że maszyny nie były szczędzone przez kierowców, co sugeruje, że przy okazji marka chciała sprawdzić zachowanie pojazdu w śliskich warunkach.

Za napędzanie Porsche Taycan Sport Turismo jak i Porsche Taycan Cross Turismo odpowiadać będą te same elektryczne jednostki, podłączone do tych samych zestawów baterii, jakie trafiły na pokład wspominanego już Porsche Taycan. Tym samym możemy być pewni, że w ofercie modeli zobaczymy takie wersje jak 4S, Turbo oraz Turbo S.

2021 Porsche Taycan Sport Turismo – zdjęcia szpiegowskie, styczeń 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz