Oto najbardziej ekstrawagancki Mercedes-AMG G63 jakiego kiedykolwiek widzieliście

Za modyfikacje odpowiedzialny jest nasz rodziny tuner Carlex Design.

Za modyfikacje odpowiedzialny jest nasz rodziny tuner Carlex Design.

Posiadanie w swoim garażu Mercedesa-AMG G63 jest już wystarczającym dowodem na to, że nasz portfel jest naprawdę gruby. W świecie milionerów jednak posiadanie takiego samochodu nie jest niczym specjalnym i aby wybić się na tle znajomych, trzeba pokazać się w czymś o wiele bardziej ekstrawaganckim. Polski tuner Carlex Design wziął na swój warsztat niemieckiego kolosa i zmodyfikował go, tak, że nikt wobec tego auta nie pozostanie obojętny.

Ten wyjątkowy Mercedes-AMG G63 „Steampunk Limited Edition”, którego widzicie na zdjęciach jest owocem 5000 godzin pracy. Czarny lakier maszyny kontrastuje z elementami nadwozia, które pokryte zostały miedzianym kolorem. Są to specjalne, dedykowane felgi, ozdobna linia ciągnąca się przez bok sylwetki oraz końcówki układu wydechowego, które z podwozia, wychodzą przed tylnym kołem.

Prawdziwy kunszt polskiego tunera zobaczyć można jednak dopiero, gdy spojrzymy na dach auta oraz pokrywę koła zapasowego, które zostały wygrawerowane w wzór z roślinności, czaszek, broni oraz diamentów.

We wnętrzu dominuje brąz, a materiałami, które posłużyły do obszycia kokpitu jest głównie skóra oraz alcantara, dla dopełnienia luksusu, umieszczone zostały również elementy z drewna. Na tunelu środkowym, podsufitce oraz bokach drzwi wyszyte zostały identyczne wzory, jak na elementach z zewnątrz.

Jak przystało na edycję limitowaną, pojazd w tej specyfikacji powstanie w ściśle ograniczonej liczbie sztuk. Carlex Design zamierza zbudować tylko 10 takich aut, cena za jedną sztukę nie została ujawniona.

Mercedes-AMG G63 „Steampunk Limited Edition” by Carlex Desing

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Carlex Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz