Maserati zaprezentuje swoją pierwszą hybrydę już w kwietniu

Najprawdopodobniej będzie to model Ghibli z hybrydą typu plug-in.

Najprawdopodobniej będzie to model Ghibli z hybrydą typu plug-in.

Pod koniec września zeszłego roku Maserati zaprezentowało światu swoje ambitne plany, które mają sprawić, że włoska marka „wróci do gry” i stanie się konkurencyjna w czterech różnych segmentach. Według rozpiski, w tym roku marka zaprezentować ma swoje trzy modele , które obecne są już w jej ofercie, jednak z nowymi, hybrydowymi układami napędowymi. Właśnie dotarła do nas informacja, mówiąca o konkretnej dacie premiery pierwszego z pojazdów.

Źródłem jest portal Automotive News, według którego Maserati zaprezentuje hybrydowe Ghibli już w drugiej połowie kwietnia, podczas trwania targów motoryzacyjnych w Pekinie. Samochód posiadać ma napęd typu plug-in, jednak nie mamy na ten czas o nim żadnych konkretnych danych.

Miejsce debiutu samochodu nie jest przypadkowe, ponieważ Włosi wierzą, że ich hybrydy przyjmą się najlepiej właśnie na azjatyckim rynku. Wysoka sprzedaż modelu napędzić ma kolejne nowości i zmiany, jakie firma zamierza wprowadzać niebawem w swoim portfolio.

Warto dodać, że po premierze hybrydowego Ghibli w kwietniu, już w następnym miesiącu również będziemy świadkami nowości od Maserati, co zasugerowała sama marka. Jeżeli nasze przewidywania okażą się być prawdzie, to swój debiut świętować będzie wtedy zupełnie nowe Maserati Alfieri.

2014 Maserati Alfieri Concept

previous arrow
next arrow
Slider

źródło: Automotive News

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz