Oto jak wyglądać będzie Mercedes-AMG E63 po faceliftingu

Wizualizacja wykonana została w oparciu o zdjęcia auta, jakie wyciekły w tym tygodniu.

Wizualizacja wykonana została w oparciu o zdjęcia auta, jakie wyciekły w tym tygodniu.

Mercedes zdecydowanie nie ma szczęścia do ukrywania swoich owych samochodów. Wczoraj do sieci wyciekło zdjęcie prezentujące nową generację Klasy S, które dobrze prezentuje przód auta i znaczną część jego sylwetki. Nieco wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć tył odświeżonego Mercedesa-AMG E63, a po kilku dniach w internecie pojawiły się fotografie przedstawiające fragment przodu auta. Chociaż nie były one specjalnie dobrej jakości, to nie przeszkodziło to ambitnym grafikom w wykonaniu wizualizacji, jak samochód prezentować się będzie w pełnej okazałości.

Chociaż facelifting nie wprowadzi rewolucji w wyglądzie maszyny, to pewne zmiany widoczne są na pierwszy rzut oka. Lampy otrzymają inny kształt i zostaną nieco zmniejszone, ponadto w ich środku zobaczymy nowy wzór ułożenia świateł LED. Przemodelowaniu ulegnie również zderzak, którzy otrzyma większe wloty powietrza, bardzo podobne do tych, jakie posiada 4-drzwiowe coupe Mercedes-AMG GT 63 S.

Jeżeli chodzi o tył, to odświeżona Klasa E otrzyma lampy nachodzące na tylną klapę bagażnika jak w poprzedniej generacji, oraz nowy wzór reflektorów podobny do aktualnej Klasy A Sedan. Wariant AMG oczywiście wyróżniać się będzie ogromnym dyfuzorem oraz czterema rurami wydechowymi. W wizualizacji samochód osadzony został na 20-calowych felgach ze stopu metali lekkich, w ofercie aktualnej generacji auta znajduje się oprócz nich jeszcze jeden wzór kół, możliwe jest jednak, że przy okazji faceliftingu Mercedes-AMG poszerzy swoje portfolio obręczy.

Oprócz zmian wizualnych, pojazd otrzyma nowy system inforozrywki (NTG 6) oraz unowocześnione systemy bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że na pokładzie nie znajdziemy systemu inforozrywki nowej generacji (NTG 7) – ten pojawi się na początku wyłącznie w Klasie S.

2020 Mercedes-AMG E63 po faceliftingu – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz