Nowa Kia Optima w nadwoziu kombi? Czemu nie!

Nowa Kia Optima swoim wyglądem przyciągnęła do siebie spore grono fanów. Jak wyglądałby samochód w nadwoziu kombi? Sprawdźcie na tej wizualizacji.

Nowa Kia Optima swoim wyglądem przyciągnęła do siebie spore grono fanów. Jak wyglądałby samochód w nadwoziu kombi? Sprawdźcie na tej wizualizacji.

W listopadzie zeszłego roku Kia zaprezentowała zupełnie nową generację modelu Optima, która zszokowała nas swoim wyglądem, stylistyka samochodu jest bardzo odważna względem poprzednika, dzięki czemu maszyny, nie można już nazwać zwykłym, nudnym sedanem. Patrząc na pierwsze zdjęcia pojazdu wiedzieliśmy, że powstanie wizualizacji auta w różnych wersjach nadwozia, będzie tylko kwestią czasu. Ambitni graficy jak zawsze nie zawiedli naszych oczekiwań.

Na portalu Kolesa.ru pojawiły się właśnie grafiki przedstawiające auto w sylwetce kombi. Przód nie został w żaden sposób ruszony, dalej dominują tutaj liczne, ostre przetłoczenia, duże wloty powietrza i reflektory z wyciągniętymi LED-owymi światłami dziennymi o dość nietypowym kształcie. Samochód został rozciągnięty, co sprawiło, że jego linia dachu opada teraz delikatniej i kończy się małym spojlerem.

Tył prezentuje LED-owe światła, o równie niecodziennym kształcie co te z przodu, które połączone zostały przerywaną linią na środku klapy bagażnika. Sportowego charakteru dodają atrapy przelotów powietrza za kołami, dwie kwadratowe końcówki układu wydechowego oraz niewielki dyfuzor. Oba elementy dla kontrastu z czarnym tworzywem sztucznym, pokryte zostały chromem. Dopełnieniem kompozycji są dwu-tonowe felgi ze wzorem pięcioramiennej gwiazdy.

Nie mamy żadnej informacji o tym, czy Kia planuje wprowadzić do nowej generacji Optimy odpowiednik kombi. Tak, czy tak, auta, niezależnie od jego kształtu nadwozia nie zobaczymy w europejskich salonach producenta. Koreańska marka zadecydowała o nie wprowadzaniu nowej Optimy do oferty na starym kontynencie z uwagi na stale spadającą popularność sedanów z segmentu D na naszym rynku.

2020 Kia Optima Kombi, wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz