Graj razem z nami podczas Finału WOŚP na Torze Łódź

W tym roku zapraszamy do wspólnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas Finału organizowanego przez Tor Łódź.

W tym roku zapraszamy do wspólnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas Finału organizowanego przez Tor Łódź.

Wielkimi krokami zbliża się 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie zapraszamy do wspólnego grania i mamy przyjemność zaprosić Was wraz z Torem Łódź na wyjątkowy motoryzacyjny Finał WOŚP. Będziecie mieli okazję przejechać się wyjątkowymi samochodami, spotkać z wyjątkowymi osobami ze świata motoryzacji, a także przejechać się aż 30 wyjątkowymi samochodami w tym McLarenem 600LT Spider, Alpine A110, rajdowym Ford Escort Cosworth WRC, czy Mitsubishi Lancer Evolution. Nie zabraknie CarTests Polska oraz Macieja Pertyńskiego, z którym mamy przyjemność współpracować od zeszłego roku.

Impreza na Torze Łódź odbędzie się w godzinach 10:00 – 14:00. Przypominamy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na dziecięcą chirurgię zabiegową, a Jurek Owsiak niedawno ogłosił, że WOŚP planuje wesprzeć funduszami Australię, w której panują ogromne pożary.

Przejazdy na torze już od 50zł!

Każdy kto wrzuci do puszki przynajmniej 50 zł będzie miał możliwość przejechać się wybranym samochodem na aż 3 kilometrowej trasie.

Za kierownicą spotkacie najlepszych kierowców wyścigowych, rajdowych, rallycrossowych oraz najszybszych zawodników startujących w rallysprintach i Super OES Toru Łódź. Gościem specjalnym będzie aktualny Mistrz Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski Miko Marczyk. Będzie też z nami jeden z najbardziej znanych YouTube-rów motoryzacyjnych Waldek Florkowski – Motodoradca w swoim sportowym Renault Clio RS.

Czekać na Was będą cenne gadżety motoryzacyjne i ciepłe przekąski.

Nad przebiegiem imprezy czuwać będą wolontariusze: ratownicy medyczni, straż pożarna oraz kilkadziesiąt osób dobrej woli odpowiedzialnych za Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Do zobaczenia na Torze Łódź!

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz