Zdjęcia szpiegowskie

2022 Aurus Komendant przyłapany na zakamuflowanych testach

Pamiętacie markę, która stworzyła luksusowy kabriolet specjalnie dla Władimira Putina? Aurus pracuje już nad kolejnym projektem.

Pamiętacie markę, która stworzyła luksusowy kabriolet specjalnie dla Władimira Putina? Aurus pracuje już nad kolejnym projektem.

Na wiosnę zeszłego roku mieliśmy okazję pokazać wam Aurusa Senat, samochód, który został stworzony specjalnie dla Władimira Putina, aby mógł dumnie i godnie reprezentować się na militarnych wiecach. Rosyjski producent luksusowych pojazdów miał w planach stworzenie nie tylko jednej maszyny, firma testuje właśnie swój kolejny projekt.

SUV Aurus Komendant przyłapany został przez szpiegów motoryzacyjnych podczas zakamuflowanych testów gdzieś w Skandynawii. Maszyna sfotografowana została na lawecie, w momencie kiedy kierowca zatrzymał się na stacji benzynowej.

Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, to rosyjscy inżynierowie poszli swoim utartym szlakiem i skopiowali wygląd auta z istniejącego już na rynku modelu, tym samym nowe auto Aurusa bardzo przypomina Rolls-Royce Cullinana. Sylwetka obu maszyn jest niemal identyczna, podobnie jak grill i przednie światła. Rosyjski odpowiednik posiada nieco zmieniony przedni zderzak oraz inne tylne światła. Wnętrze Komendanta jest całkowicie autorskim projektem, jednak podłużny elektroniczny panel jest widocznie inspirowany tymi, jakie wykorzystuje aktualnie Mercedes-Benz.

Za napędzanie pojazdu odpowiadać ma hybrydowy układ bazujący na 4,4-litrowym silniku V8, który łącznie zapewniać będzie około 600 KM oraz 880 Nm.

Samochód do produkcji trafić ma w ciągu najbliższych miesięcy, jednak wszystkie 200 egzemplarzy jakie powstaną do końca 2020 roku, trafią do władz państwowych Rosji. Prywatni klienci poczekać będą musieli poczekać na swoje auto prawdopodobnie dwa lata dłużej, ponieważ detaliczne zamówienia na samochód ruszą dopiero w 2021 roku.

2022 Aurus Komendant

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz