Zdjęcia szpiegowskie

Nowa Skoda Octavia RS rozbita podczas zakamuflowanych testów

Czyżby ktoś się zagapił na samochód pokryty siatką kamuflażową?

Pamiętacie zdjęcia szpiegowskie Skody Octavii RS z zeszłego roku? Samochód nie wrócił z nich w jednym kawałku.

Wczoraj mieliśmy przyjemność napisać o tym, że nowa generacja Skody Octavii RS będzie dostępna w hybrydowym wariancie. Pod artykułem znaleźć mogliście zdjęcia wykonane przez szpiegów motoryzacyjnych, prezentujące samochód podczas zakamuflowanych testów w Niemczech we wrześniu zeszłego roku. Jak się okazuje, debiut auta w siatce kamuflażowej nie poszedł po myśli czeskiej marki, ponieważ auto nie wróciło do centrali o własnych siłach.

Świadczą o tym zdjęcia jakie znaleźć można w sieci. Czujni szpiedzy motoryzacyjny sfotografowali prototyp podczas załadunku na lawetę, a następie podczas transportu pojazdu do centrali Skody. Oprócz przewożenia zakamuflowanej Skody, laweta ciągnie za sobą cywilnego Opla z rozbitym przodem. Możemy się domyślać, że to właśnie przez niego Octavia RS została znokautowana i zakończyła swoje testy w terenie.

Siatka kamuflażowa jaką pokrywane są testowe egzemplarze aut sprawia, że nie możemy dokładnie poznać ich wyglądu, jednak powoduje przy okazji, że dany pojazd zwraca na siebie uwagę wiele bardziej niż gdyby polakierowany został w jednolity kolor. W przypadku tej Skody prawdopodobnie spowodowało to, że kierowca Opla za bardzo zagapił się na maszynę i ostatecznie w nią wjechał. Nic jednak nie jest pewne i są to tylko nasze przypuszczenia.

2021 Skoda Octavia RS rozbita podczas zakamuflowanych testów – wrzesień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz