Bugatti zapowiada kolejny ekskluzywny pojazd

Prędkość z jaką francuska marka tworzy one-offy oraz auta produkowane w ściśle limitowanej ilości sztuk, jest godna podziwu.

Prędkość z jaką francuska marka tworzy one-offy oraz auta produkowane w ściśle limitowanej ilości sztuk, jest godna podziwu.

Bugatti to marka, która kojarzy się z niesamowitymi prędkościami, luksusem oraz tworzeniem niezwykle dużej ilości aut, które powstają w ściśle określonej liczbie sztuk, bądź budowane są nawet jako jedyne w swoim rodzaju one-offy. Na przestrzeni roku mamy przyjemność informować was o przynajmniej kilku nowych propozycjach jakie przygotowała francuska marka, jednak w ostatnim czasie firma przechodzi samą siebie.

Licząc od początku grudnia, mieliśmy okazję poznać Bugatti Chiron Noire Special Edition, które łącznie powstanie w 40 egzemplarzach, a pod koniec tegoż miesiąca wyjątkowy one-off Bugatti Chiron Hermès. Następnie w zeszłym tygodniu pisaliśmy o Bugatti Chiron Vainqueur de Coeur, a teraz mamy okazję pokazać wam zapowiedź kolejnego, ekskluzywnego modelu. Tym samym w przeciągu 34 dni, poznaliśmy 3 nowe auta marki i otrzymaliśmy na dokładkę zapowiedź kolejnego.

Teaser pojawił się na profilu producenta na Instagramie. Prezentuje on nową maszynę Bugatti przykrytą materiałowym pokrowcem, pomimo grubej tkaniny od razu wiadomo, że jest to sylwetka zaprojektowana przez inżynierów francuskiej marki. Niestety to wszystko co możemy powiedzieć, po zdjęciu ciężko jest rozpoznać, czy mamy do czynienia z nową wersja Bugatti Chiron, czy kolejnym, nowym modelem powstałym na jego bazie.

Możliwe, że producent przygotowuje się do zaprezentowania Bugatti La Voiture Noire w produkcyjnym nadwoziu, ponieważ auto w marcu zeszłego roku było jedynie niefunkcjonalnym prototypem bez gotowego kokpitu. Stawiać możemy również na kolejny one-off, ponieważ w czerwcu 2019 roku Bugatti ogłosiło, że jest chętne na stworzenie kolejnej maszyny takiej jak La Voiture Noire.

Kiedy się przekonamy co nowego przygotowuje francuska marka? Tego nie wiadomo, będzie to jednak miało miejsce na pewno w tym roku.

źródło: Bugatti

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz